Göğsünüzü aldırır mıydınız?

Angelina Jölie iki göğsünü de aldır

Ünlü oyuncu Angelina Jölie, kanser olacağı korkusuyla iki göğsünü de aldırdığını açıkladı.

Angelina Jölie, New York Times gazetesinde kaleme aldığı yazıda, taşıdığı BRCA1 geninin yüzde 87 meme ve yüzde 50 yumurtalık kanserine yakalanma riski yarattığını, bu nedenle iki göğsünü de önlem olarak aldırdığını açıkladı.

Bayanlar böyle bir şey sizde yaparmıydınız ?

Erkekler sizin düşünceniz nedir bu konuyla ilgili ?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Jolie Yenisini Taktırır Ona sıkıntı Yok :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• göğöslü de göğözsüz de hayallerimi süslemiyordu o kadın. Tabi ki aldırsın, aldatmak için bahane ararken üstelik

0|0
    0|0
  • Belki ilk basta kanseri önleyici ciddi ve mantıklı bir önlem gibi gelebilir bu durum. Fakat ben sahsen bir kadının, resmi olarak ispat edilmedigi sürece böyle birsey yapmasini dogru bulmuyorum. Sonucta uzuv kaybı piskolojik olarak da, saglık acisindan da sıkıntı verici bir durum. Dereyi görmeden pacayi sivamak gibi oluyor. Hic gerek yok, bunu sadece korkak insanlarin tercih ettigini dusunuyorum. Diyelim ki kanser olma durumu oldu, o kisinin yurekli olup, moralini yuksek tutup ve inanarak bununla savasmasını tercih ederim. Zaten eger gerekirse bu operasyon daha sonra, doktorlar tarafından yapılacaktır.

0|0
    0|0
  • Sağlık açısından tehlikesi varsa göğüsün görüntü olarak bir anlamı yok bence.

1|0
    0|0
  • Çok saçma bence, ihtimaller üzerine yaşanır mı ? ozaman sokağada çıkmayalım mazallah araba çarpar kafamıza bişey düşer filan :) hayatı oluruna bırakmak en güzeli anı yaşıycaksın hocam ... yoksa hayatın keyifsiz bir zaman dilimi olur, daha ileriyede gitmez ...

0|0
    0|0
  • Gögüs sekli aynı kalıyor sadece işlevlevleri kaybedio. O yüzden alınmasu tabiki en mantıklısı ha sekli gitse bile aldırılmalı yoksa mezarda 90 60 90 neye yararr :D

1|0
    0|0
  • ne oldum değil ne olucağım demek gerekiyrmuş
    sözde dünyanın en güzel kadını ne hale geldi
    tabi geçmiş olsun eleştirdiğimden değil de işte kader

0|0
    0|0
  • Sağlık herşeyden önemli. Sonuçta insan hayatı mı yoksa cinsellik mi sorusuna aklı başında herkes hayat der.

0|0
    0|0
  • Bacım memeleri komple gitmedi. Sadece içindeki dokuyu aldırıp yerine silikon koydurttu. Ancelinamın memişleri yerinde yoksa.

0|0
    0|0
  • Zaten hıyar gibi bir kadındı kökten gitti birde yakında erkek olmasa iyidir

hele bir kanser olsaydın korkuyla kaldırılır mi hiç:D

0|0
    0|0
  • Kanser olduğu için aldirdigini biliyorum kanks

0|0
    0|0
  • Kendime yontup cevaplarım soruyu. Kılımı tüyümü seviyoreee

0|0
    0|0
  • Angelinam benim her halin ile güzelsin derdim yine dudakları yeter :)

0|0
    0|0
  • göğüs aldırmak erken teşhisde farklıdır isterseniz biraz araştırın

0|0
    0|0
  • aldırırsa aldatırdım

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yüzde 50 bile hadi neyse de yüzde 87 çok büyük bir oran. aldırırdım. sağlığım daha önemli. estetik açıdan herşey mümkün zaten artık günümüzde. sıkıntı olacağını sanmıyorum ama alışmak psikolojik olarak zaman alır tabii.

2|0
    0|0
  • göğsünün içini boşaltmışlar yerine protez takmışlar estetik açıdan sorun olmaz sağlık açısındanda doğru bir davranış bence

2|0
    1|0
  • O günü doktoru dinledim takdir ediyordu angelina jolieyi. Sonra ekledi bizim türk kadınlarımız olsa ay yok aldırmadım, yok olmaz der söylenir dururdu diyor. Kanser olmak daha mı iyi falan dedi. Angelinanın ailesi full goğüs kanserinden ölmüş bu yüzden ailesinde olan kişilerde daha çok görülürmüş.

0|0
    0|0
  • aldırırdım..

0|0
    0|0
  • Memeli olsun riskli olsun.

0|2
    2|0
  • tabi ki de aldırırdım.göğsümle ölmeyi mi seçmeliyim?çok saçma bir soru olmuş.akıl var mantık var.

0|1
    0|0
    • Kusura bakma ben ilk defa duydum kanser olma riskinden dolayi gögsünü aldiran bu yüzden sordum mantiksiz gelmis olabilir

• :) önemli degil iyi geceler

• Açıklamaların güzel ama daha da iyi olabilir +1 verdim sana :))

• Cogu bayan yapmaz bunu bakma burda yazarlar. Ange başka bir dünyada.

0|0
    0|0
  • Evet yapardım zaten yorumları okudum sanırım protez takmıslar yani memesiz kalmamıs. Bunu yapardım bende. Kanser olmak cok kotu. Süründürüyor insanı moralman çöktürtüyor. Buna dayanamazdım ben.

Kimse boyle bir acı yasamasın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...