Korkuyorum onu kaybetmekten :(

Arkadaşlar şimdi erkek arkadaşımla güzel giden bir ilişkimiz var daha yeni ama iyi yani..Onu çok seviyorum..Ve bana sadık kalacagının bana sadık olacagının sözünü verdi ama bazen öyle davranıyorki onun benim sevgilim olup olmadıgına sasırıyorum..Zamnında almış bir takım yaralar.Benım onu kendıme baglamam ıcın neler yapmam lazım.Biraz gizemli olmalımıyım?Sessiz sakin davranıyorum ama bazen çok acımasız oluyor.Eski kız arkadası bundan 2 yıl once aldtmıs en yakın erkek arkadasyla ve kızlara olan guvenı sarsılmış..Bana guvenmesı zaman alıcak bılıyorum ama ben onu sanki bunaltıyorum gibime geliyo napmalıyımda o bana ilgili olmalı? O bana adım atmalı?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• zamana bırak hmn benim malımsın gözüyle bakma. Zamanla senin davranışlarını ve konuşmalarını dinledikçe ve gördükçe güven başlar. özellikle şüphelendirecek bir hareket veya konuşma yapma.

özellikle yalan söyleme telefonlarına hmn cevap vermeye çalış. kiminle ne zman ne yaptıgını haberdar et ... v.s

1|0
    0|0
    • ya zamana bırakmak ıstıyorum ama ya bu kız bana ılgısız davranıyo deyıp baskalarına gıderse?

• o ilgisizse sende o an ilgiyi kes oluruna bırak bazen

• tamam .)

Erkekler Ne Diyor 2

• Onun güvenini sohbetinle kazanmalısın, öyle gizem olaylarına falan girme. Yakınında ol, başını omzuna koy, hatırını sor, derdini sor, paylaş, dürüst ol... Eski olayların yarasını kapatmak için ona moral verebilirsin. Eğer onu gerçekten seviyor ve kaybetmek istemiyorsan bunları zaten yaparsın. Ona sıradan olduğu izlenimi verdirme.

1|0
    0|0
  • Korkma hemende üstüne gitme. Üstüne gittikçe onu bunaltacaksın. Onun dışında mantıklı davran yeri ve zamanına göre hareket et...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• samimi ol ve bu içindekileri sevgilinle konuş

daha yararlı olacaktır ve seni anlayacağını anlayışla karışlayacağını düşünüyorum

1|0
    0|0
    • yuzyuze olacak bir iş degıl mı bunlar dogru haklısın

Yükleniyor...