Karın kası yapmak istiyorum, ne önerirsiniz?

1.70 boyundayım,45 kiloyum. Vücudum fit fakat karın bölgem biraz sıkılaşıp ortaya çıksın istiyorum. Normal hali ile dokununca dahi kaslar hissediliyor şu an.
Protein tozu falan düşünmüyorum, nasıl bir egzersiz planı önerirsiniz?

Güncellemeler:
3ay Güncel.

0|1
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Sit-up çalışsan yeterli.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 1. yapay şekerli gıdalardan uzak duracaksın 2. nişastalı gıdalardan uzak duracaksın 3. bol su iceceksin. 4. protein ağırlıklı gıdalar tüketiceksin..
    Crunch, Reverse Crunch, Bench Leg Raise, Jackknife, Barbell Rollout, Knee Raise, Side Plank, Plank Hareketi.. bunlar arasında yapabildiğin en çok seviyede yapmaya çalışmalısın.. hareketleri googleden bulabilrsin..

1|0
    0|0
    • 3ay

En faydalı yorum buydu.. Yarın başlayacağım, çok teşekkür ederim. Evreleri bence halinde paylaşmayı düşünüyorum, eminim tavsiyelerin işe yarayacaktır. Tekrar teşekkür ederim.

• 3ay

rica ederim, baya azimli görünüyorsun, bu çok önemli umarım başarıcaksın.. ancak biraz zorlanabilirsin karın kası en zor sürdürebilirliği olan kas grubudur, titiz olmalısın :)

• mekik çek.. ama öyle düz mekik değil.. en zor mekik.. bu yüzden fitness solanlarına gitmelisin

1|0
    0|0
  • Olmaz yapamazsın bence.

1|0
    0|0
  • Şınav mekik falan çek bol bol. Bir de düzgün beslenip biraz kilo alman lazım.

1|0
    0|0
  • Mekik cekeceksin bol bol

1|0
    0|0
  • iki günde bir 100 sit-up

1|0
    0|0
  • biraz kilo almanı

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• protein tozu böbrekleri mahveder deneme sakın. sporla biraz daha belli olabilir belki ama bayanların kas yapması erkeklerden çook daha zor olduğu için zaman alır diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • 1.70 45 nasıl fit oluyor

1|0
    1|0
  • o kiloda fit değil sıskasındır önce kilo almayı dene

0|0
    1|0
    • 3ay

Sıska değilim, görmeden yorum yapma istersen. Yorum için teşekkürler.

• 3ay

Zaten protein ağırlıklı besleneceğim için kilo alırım diye tahmin ediyorum ((:

• 3ay

doğru

Yükleniyor...