Rio 2016 Yaz Olimpiyatlarını takip ediyor musunuz?

Evet çoğunuzun bildiği gibi bu sene yaz olimpiyatları Brezilya'nın Rio kentinde düzenleniyor. Peki siz olimpiyatları takip ediyor musunuz? Ediyorsanız hangi spor dallarını daha çok takip ediyorsunuz?

• Evet
    24% (10)21% (10)22% (20)Oy Ver
  • Hayır
    55% (23)57% (27)56% (50)Oy Ver
  • Ara ara
    21% (9)22% (10)22% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Az önce okculuga baktım , 17yaşındaki mete güzel galibiyet aldı gurur duydum

Potanın perileri iki maçtır fıtık ediyor zaten

1|0
    0|0
    • Fransa ile olan maçını izledin sanırım :) Hollanda ile oynadı sonra, o da güzeldi ama olmadı maalesef..

Ya onlarda bir olay da olmuş geçen şöfor yolu kaybedince çok ısınamadan çıkmışlar maça ama var bir tutukluk genel olarak..

• Evet Mete ikinci maçta elenmiş ama 17 yaşındaki bir çocuk için iyi tecrübe. Amerika az önce basketbolda yaptı yine şovunu

• Yani yine de Fransa yı yendi çocuk. Aferim inşallah böyle devam eder ve bize daha da büyük başarılar getirir.

En İyi Kız Görüşü

• Saatleri sorun olsa da etmeye çalışıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Saatleri çok ters ya yoksa beklediğim çok boks maçı vardı. Sonuçlarına bakabiliyorum anca. 2020 de tokyodaydı değil mi onun da saati böyle olacak muhtemelen.

1|0
    0|0
    • Evet saatleri çok ters :/ Evet 2020 Tokyo

• öyle ama bazı sporların adı yetiyor misal okçuluk :) Ekipman pahalı bir kere vs vs. İyiymiş :)

• evet çoğu ekipman yurtdışından geliyor onlar da euro usulü olduğu için tl ye çevrilince malesef çok pahalı

• Nickini gorunce bu aklıma geldi
    https://youtu.be/3H-hutQMuPY

1|0
    0|0
  • Sadece madalya sıralamasını

1|0
    0|0
  • Ediyorum.

1|0
    0|0
  • Tabii ki

1|0