Arakdaslar spor yapiyorum yeni basladim vucudumda ilerleme var mı sizce?

Onceki cekdigim boyle fotom yok ama gelisdigini gozle goruyorum belim falan buyudu gibi sizce sporu birakmasam dahadami buyur ama annem babam sevgilim bile izin vermiyor cunki asiri vucudum buyudu gibi ama ben hevesliyim devammi ediyim birakiyimmi boyle iyimi yani? Bide vucudum o kadarda iri degil burda reklam yapmiyim gordugunuz gibi 6 ay oncesine kadar vucudum boyle degildi duzdu ama simdi kendimi kasmadan ters ucken gibi geliyor yanlis anlasilmasin !Arakdaslar spor yapiyorum yeni basladim vucudumda ilerleme  var mı  sizce ?

• Spora devam kesinlikle !
    87% (13)73% (8)81% (21)Oy Ver
  • Boyle kalsin ne kadar buyuk olursa okadar igrenc !
    13% (2)27% (3)19% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Daha yolun başındasın devam..

0|1
    0|0
  • Muntazam

0|1
    0|0
  • Kol kaslarinin belirginlesip sekil almasi ne kadar surdu ufakta olsa?

0|1
    0|0
    • 3ay

Ilk bir ayda acaip buyudugunu hiss ediyorsun ama 2 3 ayda bisiy hissetmiyorsun ama buyuyor ben tum vucudumun buyudugunu ilk 3 ayda hiss etdim simdi 6 ci ayim

• 3ay

Haftada 3 kere kardesim ama sakin protein falan alna her spora gitdiginde 4 tane yumurta sut ve kirmizi et tuket ben etkisini gordum kuregim yani belim acaip buyudu faydasi var sabrda onemli tabi 😄

• 3ay

Sacma bir soru ama 4 taneyi ayni anda kahvaltida mi yoksa dagitarak mi yiyosun yani fark eder mi?

Yükleniyor...