ERKEK ARKADAŞLAR BU SORUM SİZEEE(KIZLAR SİZDE CEVAP VERİN AMA)

Evet arkadaşlar bir soru soracağım;Sevgiliniz ve yakın bir arkadaşınız bir zamanlar bu yakın arkadaşınız sevgilinizin adını çıkarmış(sevgili değilken)sevgilinzde onunla konuşmamanız konusunda ısrarcı eger arkdaşınız aynı iiftiraları sevgilinize atsa,sevgilinizden soğurmusunuz?veya gerçekten böyle bişey olduğuna dair kanıt gösterse?ama seviyorsunuz...

Güncellemeler:
?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• soğumazdım seviyorsam o da seviyosa yapmaz zaten

0|0
    0|0
    • hayır hem bu olaylar çıkmadan önce yaşanmış 2 sene önce falan hem iftira ama çocuk arkadaşına sırt çeviremiyor ona inanıyo sanırım

Erkekler Ne Diyor 5

• Kanit gosterse zate normal bir insan sogur ama anlasilan bazilari korkutuk seviyo ilk olarak eger adini cikaran kisi dogru konusuyosa o cocuktan ayril ve o arkadasinida birak cunku oyle insanlardan arkadas olunmaz sevgilininde gercek yuzunu bilmis oluyosun gercekse eger sencede iyi bir sey degil mi ?

0|0
    0|0
  • Aslı astarı nedir diye üstü kapalı kimseye hissettirmeden araştırma yapardım. Kime güveneceğini bilmemek en zor kararlardan biri.. Ben olsam gerekirse ikisini de hayatımdan çıkarırdım.

0|0
    0|0
  • kanıt varsa sıkıntı oluşur bende.

0|0
    0|0
  • adını çıkartmış derken direk iftira mı yoksa olay gerçek mi buna bağlı, gerçekse arkadaşımı bırakmam iftira ise kızı bırakmam

0|0
    0|0
  • ya kızı boşver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...