Bugün bu ilişki bitmeli mi ?

Dün akşam bir sosyal statüde kahve sigara ve pink floyd yazdım ve bunun için, senin sıralamanda bile yerim yok gibi cümlelerle karşılaştım...

Gerçekten de alttan aldım ve oyle birşey olmadığını dile getirdim...

Bütün gece konuşulmadı ve sabahleyin işteyim vs diye mesaj atmış.

Müzik ile uğraştığımdan dolayı(( evimde home productıon)) oğlenleyın telefonuna uyandım ve uyuduğum ıcın bile dünya laf yedim...

Aralıklarla yazdım ve surekli bir kavga modu, hani cidden artık neden üzüyorsun bu kadar dediğimde, sen arkadaşlarınla geyik yaptın gozumun onunde oldu ki inanın 3 satır yorumum var muzık uzerine o saatlerde...

Şimdide işten çıktım ''hayatım'' evdeyim hayatım dıye mesaj atıyor...

Ben gerçekten nasıl ne yapacağımı ve bitip bitmemesi konusunda hiçbirşey düşünemiyorum...

Öte yandan bugun 5. ay oldu ve ufak bir sürpriz hazırlamıştım oda elimde patladı..

Ben gerçekten ne yapmalıyım ?

Güncellemeler:
Ozetle: Çocukluk arkadaşımın bana ulen çocukken hayranlıkla izlerdim seni aşıktım be ne çabuk büyüdük demişti ve bunu kız arkadaşımla bir geyik ortamında böyle böyle demişti dedim diye o kişiyle hiçbirşekilde goruşmemı istememişti bende tamam demiştim...

Daha demin bana anlattığı ortak arkadaşımız olan biri onu alkolün etkisiyle öpmeye kalktığından bahsetmişti benden öncesinde...

Ve gördüm ki kendisi o kişiyi silmemiş..

İstenilen ve yapılanlar arasındaki farkı şuan gördüm.

Bu ilişki bitti.

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• Durum buysa bence guncelledigine gore sen haklisin bu iliski bitmistir arkadaslar Vatana Millete Hayirli olsun hadi artik herkez evlerine.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sevmiyorsan bırak bitsin. Sana daha çok bağlanmadan, daha çok bir şeyler paylaşmadan bitsin gitsin. İlerde daha büyük sıkıntı olur senin için. Bıkkınlık gelmiş sana.. Bilemiyorum bence bırak koptuğu gibi bitsin, belki de daha hayırlısı olur. Ayrılır sonra tekrar barışırsınız kıymetin anlaşılır belki.

0|1
    0|0
  • peşinden git kızın, ne yapıyorsa yap hep alttan al, çünkü kırılmış sana, onu sakinleştirecek olan sensin, ne kadar sinirli olursa olsun, hatta aldığın hediyeyi kafana fırlatsa bile git onun peşinden, ona hayatında önemli olduğunu hissettir, beraber çekindiğiniz fotoğrafı profil foton yap mesela 'hayatımın aşkı, iyi ki varsın' yaz altına da biraz romantik ol, yoksa kızı kaybedersin..

0|1
    0|0
    • Bugün gün boyunca zaten her dediğini alttan aldım, geceden bu saate kadar yazdıklarımla ettiklerimle, hiçbirşekilde geri dönüşü olmadı...

Bu defalarca olan bir durum ki hediye oyle elle taşınabilicek birşey değil...

bunlar haricinde zaten profil fotoğrafım oyledir hep.

• yok seni anlıyorum ne demek istediğini emin ol...

ama artık çok fazla oldu bu durum bu yuzden..

Bu pes etmek değil, gerçektende değer gormek ıstıyorum

• umarım mutlu olursun

• bence önceliklerini belirlemelisin kırılmış sana hırçın davranıyor git gönlünü al dengesizlik falan yaptığı yok

0|1
    0|0
  • hayıır bitmemeli bence idare et olur böyle şeyler.

0|1
    0|0
  • tutarsız biriymiş galiba sevgilin kendini çok yıpratma bence

0|1
    0|0
  • Onun etrafinda donmeni istiyor. İlgiye muhtac gibi.

0|1
    0|0
  • bitirme bekle belki açıklaması vardır dinledn mi onu ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Simdi hakaret edicem hakaret ettigimdede bunlari yazmaman gerekiyo oluyo

1.BUTUN HERSEY SENIN HATAN ANLA BUNU

Soru : Neden benim hatam ?

Cunku kardesim kizlar ilgi gormeyi ister onu mesaj atmadi konusmani arayip sormani umursagini gormek duymak ister ama sen odun oldugundan aralikli mesajlar atip kizi onemsemiyomus gibi davraniyosun buda onu cileden cikariyo o kadar odunsun ki Kiz isten ciktim hayatim evdeyim hayatim dediginde sunu yazmaktan acizsin bugun nasil gunun gecti hayatim ya da askim gibisinde dertlerini ve mutluluklarini sormak ve dinlemekten acizsin ki bence sen bu iliskiyi bitir senin gibileri gormeye bile dayanamiyorum Resmen kiz sana biraz deger verdi diye g**un kalkmis Kendini bir b** sanmissin bence hemen bu iliskiyi bitir sen boyle bir kizi haketmiyosun bile kizi senin gibi bir dertten kurtarmis olursun muzikciymis bide muzik icin ruh gerekli duygu gerekli senin gibi bir m** muzikten ne anlar o iside birak sen.

0|0
    0|0
    • Ne içtiysen bana da yolla.

• ya yok anlatmak ıstedığımı ozetle geçtim, bir açıklamaya girsem denılen lafları.. Hani çok özele girmek istemedim.

• iste bende sen yazdigini bir okusan anlarsin yazdiklarinan kiza karsi cok ilgisiz oldugun kiz seni sordukca ona onem vermedigim gozukuyo bende ona gore yazdim biraz derine iniceksin iceride ne yapmliyim yazman yerine bu iliskiyi bitirme sebebini yazsan herkez dogru cevabi yazardi :)

• iyice düşünmelisin

0|1
    0|0
  • yakışıklı çocuksun kanka sana kız mı yok, salla gitsin, onlar senin peşinden gelsinler.

0|1
    0|0
Yükleniyor...