Özlediğiniz okul arkadaşlarınız var mı?

uzaklık nedeniyle goursemediyiniz arkadaşlarınız oldumu benim çok oldu ve nedense bana çok dokunuyor bugün nerdeyse ağlıyaçkdim yine bir sınıfımı ve içinde iyi anlaşdiğim birinle vedalaşdim pffffffff. Hep şu okul bitsin isteriz ama o bitincede geride bırakıçak olucaklarımız bana dokunuyor sizde de böyle bir durum varmı?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• olmaz mı çok hem de

0|0
    0|0
    • cok SINIR BOZUCU birsey deyilmi iyi arkadaslarinida kaybediyorsun bana nedense cok dokundu alman oldugu halde göremicem icin icim burkuldu.

• maalesef öyle.face kullanmıyor çoğu

• facde olsa görmek karsilikli birseyler paylasmak gibi olmuyorki

Erkekler Ne Diyor 10

• Lisede cok popülerdim .okulun hepsiyle arkadastım nerdeyse.O zamanlarda herkes bana yapısırdı yanımda takılmak ıcın ama okul bittikten sonra hepsi bitti.ne kimse beni sordu nede ben onları.Bu işler böyle lise arkadaslıgı kadar bos bir arkadaslık yok.sadece lise bitene kadar devam eden br arkadaslık.O yüzden özlediğim kimse yok.dısarda görsen hiçbirne selam bile vermem o derece yani.

0|0
    0|0
  • Okuldayken daha rahat bir arkadaş ortamı oluyor, benim arkadaş çevrem çok şükür baya kalabalık ve çok yakın arkadaşlarım olduğundan fazla aramadım ama ara sıra aklıma geldiği olur, yalnız benim aklıma gelenler ilkokuldaki bir kaç arkadaşım, daha saf ve temiz muhabbetler kuruluyor o yaşlarda :)

0|0
    0|0
  • lise arkadaşlarımla sık sık görüşürüz şehir dışında olanlarla da geldikçe görüşürüz :) üniversite arkadaşlarımın bir kısmıyla zaten aynı yerde çalışıyoruz diğerleriyle de sık sık görüşüyoruz buluşuyoruz :)

0|0
    0|0
  • Liseden bir arkadaşım var özlediğim, zamanla tamamen koptuk..

0|0
    0|0
  • Lisedeki ortamımı, arkadaşlarımı çok özlüyorum

0|0
    0|0
  • Var tabi. Ama eksiklik hissetmiyorum.

0|0
    0|0
  • la yok hepsini öldürmek istiyom zaten

0|0
    0|0
  • seni neden meraklandırdı bu merak etmiyor değilim.

0|0
    0|0
  • salla lazım değiller

0|0
    0|0
  • orta okulda çağrı isimli sıra arkadaşım bardı kız özlüyorum cimcimeyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yok. Gayet memnunum unuttuğuma

0|0
    0|0
  • Evet ya hatta ona ulaşabilsem o kadar iyi olurdu ki hem komşuyduk hemde aynı okulda yediğimiz içtiğimiz birdi derler y an aynen öyle sonra taşınınca çok arkasından söylentiler duydum çok hata yapmış onddan beklemediğim şeyler ama keşke görebilsem onu konuşulcak çok şey var valla

0|0
    0|0
  • okul bttıde hala ozluyrm ya :(

0|0
    0|0
  • Alfabemizde ğ de mevcut.

0|0
    0|0
  • Don arkadaşımı çok özledim.

0|1
    0|0
  • okul bitmedi daha bugün gördüm ama özledim bir tanesini