Yarın doğum günüm, kendimi nasıl mutlu edebilirim?

Yarın benim doğum günüm erkek arkadaşımla beraber kutlamayı düşünüyoruz.Uzun zamandır kendisiyle hiç gezip dolaşmadık.Farklı birşeyler yapmak mutlu olmak istiyorum.Bu aralar depresyondayım ağlayıp duruyorum.Aklıma erkek arkadaşımla gidebileceğim uygun fiyatlı biyer gelmiyor, veya eğlenerek yapabilceğimiz şeyler.Bana yardım edebilir misiniz? Yarın cidden benim için önemli bir gün çünkü kaç aydır kendimde değilim.Yarını mutlu geçirmek istiyorum.

Güncellemeler:
Aktivite olarak ne yapabilirim ?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Mutlu yıllar canıım :)

İlk önce canının neye sıkkın olduğunu bulmamız lazım. Sonra o konu hakkında biraz rahatlat kendini. Üzülmen bir şeye yaramayacak ilk başta bunun farkına var. Senden değerli mi? Unutulmaz bir doğum günü yaşayabilirsin, o konuyu bir kenara bırakıp önüne bakabilirsin.. Bak erkek arkadaşında seninle ne güzel :) Kendini mutlu olmaya odakla, gününün güzel geçmesini ancak öyle sağlarsın.

Gelelim neler yapacağınıza. Hoşlandığınız ortak bir şeyler elbet vardır. Mesela anılarınızı tazeleyin birazda. Birbirinizi ilk gördüğünüz yere gidin, orda kutlayın doğum gününü. Veya ilk buluştuğunuz mekanda. Aktivite olarak lunaparka gidebilirsiniz mesela. Hem çocukca olur sana da iyi gelir :) Eğlenirsin baya. Ama yeterki ben mutluyum de. Beni bir şey üzemeyecek bugünüm berbat olmayacak de.. Buna değersin unutma.. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gezip dolaşın sonra başbaşa güzel bir yemekte kutlayabilirsiniz.

İyi ki doğdun şimdiden

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim.Nereleri gezebiliriz ki İstanbul'da önerebileceğiniz nereler var?Yemek yedikten sonra sohbet edip konuşamamakta var.Zamanımı dolu dolu geçirmek sohbet etmek istiyorum.

• İstanbulda adalar var, moda sahili vs. Yemek yiyebileceğiniz yerler modada çok güzel yerler var öneririm :)

• senin doğum gününde her şey senin olsun :))

1|0
    0|0
  • Yaran Yorum Part :2263

KENDİNE İYİ DAVRAN KÜÇÜK SÜPRİZLER YAP :D :D ...

0|0
    0|0
  • doğduğun günü hatırlamaya çalış

0|0
    0|0
  • ben ederim adres ver bakayım bir sürpriz yapayım sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• buz pateni kayabilirsiniz.. ya da güzel bir yemekten sonra sahilde parkta bir yürüyüş, c,mlere uzanma falan

0|0
    0|0
Yükleniyor...