Gördüğünüz kabusları anlatır mısınız?

Çizmek için hayal kurmam lazım. Korkunç kasvetli şeyleri severim bana uydurduğunuz bir hikayeyi ya da gördüğünüz kabusunuzu yazar mısınız?

Güncellemeler:
yaratıcı zekası olan bir kişi arıyorum ben. çok ilginç düşünceleri olup anlatmak isteyen.. çizmem için

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• küçükkken rüyamda balkondaydım. deprem olmustu sanırım. durdugum balkon çöktü. sonra alttaki balkon ve alttaki balkon. aşağıya kadar ölemeden uyanmıştım :). bir gemide birini kovalarken gemiden düşmüştüm. ):

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tekneden denize düştüm ve boğulmamak için çok çırpındım. Elime tahta parçaları geliyor ve ben onları yakalayıp kurtulmak isterken uyandım neyseki.

1|0
    0|0
    • hava karanlık mıydı? su simsiyah altta ne var belli değil.. oy korktum

• yakalamiyim :p

• Yakalayamazsın, yakalayamazsın :))

• bu gece ailemden beş kişiyi satırla kestim en son 2 yaşlarında bir yavruyu kesiyodum bir kere vurdum satırla omzuna değdi düştü bana öyle bir bakışı vardıki ama nedensizcede bana saldırmaya çalışıyodu satırı kaldırdım öyle bir ağlıyodumki arkadaşım geldi uyandırdı noldu diye çok kötüydü ya

0|0
    0|0
    • cinayet filmi gibi

• İnanmam boyle seylere

• umarım başına gelmez ben yaşadım bizzat anlatsam inanmazsın ama gerçekten var

• Cinlerle ugraşıyodm. gece arabada yolculuk yaparken tarlalarda ayakta bekliolardı ben görüyodm arabadakiler göremiyodu.

0|0
    0|0
    • delireceksin

• yok ya ama onlardan sonra çok degişiklik oldu. yani psişik şeylerle ilgim arttı. şu yazamıyorm ama iyi oldu yani

• uğraşma böyle şeylerle.. boşuna zamanını harcama bence.

• kızın biri yüzüme oturmuştu nefes alamıyodum uyandıgımda etkisinde kalmıştım,heralde sebebi geceden izledigim korku gerilim filminin etkisinde kalmış olmamdı diye düşünüyorum :S

0|0
    0|0
  • seni gördüm kabus gibi

0|0
    0|0
    • deniz kenarında bir şatom var, yarasalarımla yaşıyorum. siyah da bir elbisem var böyle geceleri insan avlıyorum evime getirip işkence yapıyorum. değilmi

• en son ne zaman rüya gördüm ki :S

0|0
    0|0
  • murat ben hayat sacma bende cok ıyı dalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• dün gece balkonda bir adam eve girmeye calışıyordu ben adamı vuruyordum gögsünde kan görüyorum ama sendelemiyor bile sonra uyandım

1|0
    0|0
    • ov gerçekten dehşet.. hemen kaç ordan komşuya felan git kapıyı kilitleyin

• beni eklerseniz uzun bir kabus dizisi yazabilirim size.

0|0
    0|0
    • ekliycem.. korkunç hayallerini yaz

Yükleniyor...