Arkadaşlar Mario Gomezden haber var mı? Darbeyide def ettik. Her şey normal. Sizce Gomez gelir mi? Görüşleriniz neler?

Arkadaşlar çok üzülüyorum :( Mario Gomezden haber var mı? Darbeyide def ettik. Her şey normal. Sizce Gomez gelir mi? Görüşleriniz nelerdir?

• Gelmez
    57% (4)55% (11)56% (15)Oy Ver
  • Gelir
    43% (3)45% (9)44% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay kmkt
3ay :)))))

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• gelmez

0|1
    0|0
    • 3ay

belli olmaz elinde bavul yola çıkıp tam gelirken, bir takımdan teklif gelir vene vınnnnn turuzm yapar

En İyi Erkek Görüşü

• kim gelir mi

0|1
    0|0
    • 3ay

gomez

• 3ay

bu transfer dönemine yetişmezse ara transfer dönemine kesin yetişir :R

• 3ay

kesin :))))))

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• Gelecek. 21 marttaki opsiyonunu kullanılmamasının sebebi avrupa kupasında kendisini parlatmayi düşünmesiydi. Parlatmadı. İstediği teklifler gelmedi. Darbe olacağı gün Beşiktaşa gelecekti. Darbe girişimi oldu gelmedi. Simdi ise Beşiktasin verdiği paranın yarını bile veren çıkmıyor. Ya fiorentina da kalıp ayni parayı alıp oynamayacak ya da Beşiktaşa gelip (gol) kral olacak. Bu tarz oyuncular kariyerine ihanet etmez diye dusunuyorum. Darbe girişiminden sonra adrianoya imza artıran yönetim onuda ikna edip getirir. Gelirse net 6-7 melyonu koparacak.

0|2
    0|0
    • 3ay

başta yazdıkların doğru kndisini parlatıp gitmek istedi ama başaramadı sonra bir kalıyım dedi sonra karar değiştiridi şimdi boşta kalınca göz kırpıyor ama paradanda yani kuyruguda dik tutmaya çalışıyor ama yemezler bence :p

• Mayıs ayından beri çeşitli bahaneler üreterek imza atmayan ve son darbe olayınıda bahane ederek takımdan ayrıldığını açıklayan ve kendisine takım bulamayıp tekrar donmek isteyen Gomezle imzalayacaklarmı merak ediyoruz.
    Hani Beşiktaş kılık duruşu diyorlardı ya merakla bekliyoruz bakalım 😀

0|1
    0|1
    • 3ay

ne duruşu yaww adam parmağında oynatıyor :D gomez istese bunlar hemen kabul eder, iş gomezin parmak şıklatmasına bakar :)))))

• 3ay

e yani, tabi hayatta her zaman dik durmak lazım bunlar lafını yapıyor ama icraatte fısss, aynı şeyi etoo dada oldu haklı olarak antalya futbolcumuzu ayartıyorsunuz dedi, önce biize gelmelisiniz dedi ki doğrusu bu önce takıma teklif götürülür ve görüşme başlatılır, bunlarda hikaye hep, ah fiko ahhhh

• Bizden çok siz merak ediyorsunuz zaten. Sosa geldi Gomez de gelirse sizler ayni tas aynı hamamspor :)

Beşiktaş Bey diyeceksiniz

0|1
    0|1
  • Gomezin iyi bir topçu olduğunu düşünmüyorum Beşiktaşın arka üçlüsü işi yapıyor gomeze hiç bir iş kalmıyor istisna 2 3 gol uzaktan atabilir ama maçı kurtaran adam olmadı hiçbir zaman

0|1
    0|0
    • 3ay

gomezi iyi besleyen arka üçlü var orda doğru diyorsun ama insanlar son vuruşa bakar genelde ondan parladı yani burda ama bu kadar oyalama falan fazla bence, insanı usandıran cinsten, bir geliyor bir olmaz diyor gelmiyor sonra haber uçurup gelsem mi diyor takımı maymun etti ama buna birazda takım izin verdi şuç beşiktaşta, sağlam duruş sergilese futbolcu bu kadar gevşek hareketler yapmaz ama bakıp görecez

• Gelir dedim ama çok belirsiz bir durum.
    Onun yerinde olsam bu kadar çağrıya rağmen gelirdim.
    Ayrıca Gomezi tekrardan Gomez yapan biziz

0|1
    0|0
    • 3ay

çok oyalıyor gomez paramğının ucunda oynatıyor bu doğru değil kulupte kulup agırlığını ortaya koymalı bu kadar kendisini ezdirmemeli çocuk oyuncağı mı bir kalıyorum bir gidiyorum

• 3ay

Sosa olayını niçin örnek verdim,, çünkü kulüp ağırlığını koymalı ezdirmemeli dedin ona karşılık

• 3ay

orayı anladım tamam ama gomezde aynı duruş olmadı onu dedim sana, şöyle göründü hep insifayatif hep o tarafta o takdir ederse olacak gibi göründü, yok ne dedi bjk transferini görüyüm dedi, sonra imza atmadan eura2016 gitti orda kendisini parlatıp avrupadan bir lige gitmek iistedi ama etkili futbol oynayamayıp kendisini gösteremedi, türkiye kafasında yoktu bence, mecburen geldi sonra danbe falan fırsat bilip türkiyeyide dış basına rezil edip o açıklamalarıyla kalmıyacağım dedi, ama bugun kulup bulamayıncada göz kırpıyor ama bir kulup şu an bulsa diyaloğuda anında keser

• İbrahimovicle beraber geleceklermiş dogrumu

0|1
    0|1
    • 3ay

ibrahimoviç imzaladı gomez boşta kaldı :D

• bavulu elinde geliyor :q

0|2
    0|0
    • 3ay

o sene bu sene değil mi yoksa :( üzdün bizi

• Galatasaraylı olarak inşallah gelmez diyorum adam iyi golcü hakkını vermek lazım super kupada onun olmaması çok iyi olacak musleraya ters geliyordu cenk atamaz

0|2
    0|1
    • 3ay

böyle karakterdeki insana güven olmaz gelirim der son dakika icat çıkartır, tıpkı kalıyorum dediginde icat çıkarıp gitmesi gibi adam bir değişik futbolumuzda böyle birini daha görmedim :(

• onda numara çok hiç belli olmaz :)))))

0|2
    0|1
    • 3ay

karakter yerle bir oldu, futbolculuk 10 numara karakter fısss

• 3ay

gomezin yaptığı dansözlük bunun adı başka bir şey değil

Yükleniyor...