Bu sitede neden Galatasaray taraftarı hep Fenerbahçe'ye saldırıyor?

soru gayet açık nedir bu Fenerbahçe düşmanlığı artık fenerbahçeye saldırmaktan vaz geçin

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• yaa anlamıyorum ben bu g.saraylıları! şikeyi getirdiler diyorlar zamanında malatyaspor futbolcularına doğan marka arabalar verdiler.alanlarda bunu itiraf ettiler.araştırın bakın.ırkçılık diyorlar o resimdeki adam tv.ye bağlandı o muzu ben musleraya başka niyetle gösterdim sahada ne ebue ne drogba vardı diyor.aksi ispatlanırsa intihar ederim diyor.bu resmen komplo.şimdi bizde bir serseri fenerliyi vurdu diye bütün g.saraylılar katilmi diyelim.hemde bu ilk değil.hatırlarsanız buraya gelen iki leeds united taraftarınıda bıçaklıyarak öldürmüşlerdi.daha sayarsak neler çıkar.seninki kara benimki senden kara hesabı.kimse kendini sütten çıkma ak kaşık görmesin.bırakın bunları biz aynı vatanın evlatlarıyız dolmuşa gelmeyin

3|5
    5|3

Kızlar Ne Diyor 8

• cinconun derdi bizimle tek kuyruk acıları var

2|6
    4|4
  • aynen öyle bn bir fbli olarak gslileri sevebilirken onlar fblileri yerden yere vuruyolar..ayıp

1|3
    5|0
  • fenerbahçe taraftarının iticiliği ve holiganlığı diye bir şey var :)

3|2
    2|5
    • bana görede Galatasaray taraftarı itici ne olacak şimdi bende hertürlü hakareti edeyimmi?

• sen sadece galatasaray taraftarlarının hakaretlerine vs.lerine dikkat ettiğinden yalnız onları görüyosun. fenerbahçenin de , (senin tabirinle) hakaret ettiği ve düşmanca davrandığı oluyor. aaa pardon sen fenerlisin. sizin işiniz galatasarayın açığını yakalamak değil mi ? UNUTMUŞUM.

• yoo fbliler saldiriyo Gs gereken dogru cevaplari verince oyle anlasiliyo yani takma sen oyle anlasiliyor

0|0
    1|3
  • Çok saldırganız biz..

Sorun mu var.. !

2|1
    3|5
  • İbret alındı.

0|0
    3|2
  • Çirkef ve holigan oldukları için saldırıyorlar.

2|1
    2|3
  • asıl fenerliler neden galatasaraya satasıyor sureklı

4|2
    2|4
    • spor bölümüne bak kimin kime saldırdığı belli olur

• ıste onu dıyorum sende baksana bugune degıl ıkı uc gun onceye sadece bugunden ıbaret degıl bu site

Erkekler Ne Diyor 9

• atışmalar güzel ama saygı çerçevesinde olmalı

1|2
    0|0
  • galatasaray taraftaru sadece fenere değil beşiktaşada kin kusuyor her zamankı hallerı adam oldurmyede başladılar...

1|4
    1|1
  • Rahat durmuyorsunuz ki yalan mı...

4|2
    2|4
  • Sizde çirkeflik yapmaktan vazgeçin Tüm dünya sizi Şike ve Irkçılıkla tanıyor

1|1
    3|5
  • ırkçılara ve şikecilere,ırkçı ve şikeci diyince saldırmak mı oluyor

2|1
    1|3
  • ya eziklik ya kuyruk acısı başka neden olacak

1|1
    0|0
  • evet şiddet görüyorum :(

1|0
    0|0
  • Bir kaç kezde sanal olarak bıçaklandılar.

0|1
    1|1
  • fb taraftarı bu ülkeye şikeyi ırkçılığı getirdi eğer başka bişey daha getirirse dua edin sadace burda saldırmakla kurtulun dua edin bu ülkeyi rezil ettiğiniz yetmedimi

2|1
    1|4
Yükleniyor...