Fenerbahçe´nin bu kadar taraftarı saf yerine koymasını nasıl buluyorsunuz?

Daha ne kadar bu kadar taraftarı uyutmaya devam edecekler merak ediyorum Muz gösterildiği sırada İki takımın Futbolcularının sahada olmadığı söylüyorlar ama Görüntülerde hiç öyle gözkmüyor link siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• utanması olan fenerbahçelileri utandırmış basın toplantısıdır. diğerleri zaten o muzun sallandığını bizzat kendi gözleriyle görseler dahi savunacak bir şeyler bulurlar.

bir futbol kulübü nasıl bu hale geldi, nasıl oldu da böyle bir basın toplantısı düzenledi diye ''gerçek'' taraftarına açıklamak zorundadır.

sindirim sisteminden ameliyat geçiren O...ÇOCUĞUNA bir de yakından bakalım link

açık ve net yazıyorum. bu basın toplantısından sonra ''kendini bilmez bir kaç kişi'' değil, fenerbahçe kulübünü yönetenlerin alayı ırkçıdır.

webo şimdi konuş canım, sow şimdi umursama, yobo sen de boş durma.

para herşey mi? etoo neden etoo? hepimiz halen etooyuz.

bakalım bu yeni görüntülere de "bi ırkçılık, bir muz gösterme var gibi fakat hd çözünürlüklü kameralara yansımadığı için fenerbahçemize ceza yok" diyecek mi acaba pfdk ve demirören federasyonu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• :D sen çok takmışsın Kanaryama bir yaran falan bir kuyruk acın neyim var galiba

1|4
    1|3
    • Oyuncularımıza ırkçılık yapıyorsunuz sonra çıkıp koskaca Fenerbahçe yönetimi yalan söylüyor bunlara sessiz kalamayız

• en büyük katil fb taraftarıdır link

en büyük terörist fb taraftarıdır link

en büyük ırkçı faşist fb taraftarıdır link

• biz mi laf attık 2 kendini bilmez yapmış

sen mi öldürdün kendini bilmez öldürmüş

• Basın toplantısına katılan, ırkçılık kastıyla muz salladığı ileri sürülen taraftar ise olayın ırkçılıkla yakında uzaktan ilgisinin olmadığını söyledi. İsmi açıklanmayan taraftar, "Ben stada girdiğimde bir arkadaşımdan muz aldım. Muslera tribünlere hareketler yapınca, tezahüratlarla birlikte bir tepki gösterdim. Benim kültürümde böyle bir şey yok. Elimde başka bir şey olsa yine sallardım. Sahada o sırada sadece Muslera ve Taffarel vardı, başka kimse de yoktu. Ben muzun ne anlama geldiğini bile bilmem. Ne kültürümde ne de yaşam tarzsnda böyle bir şey yok" dedi. Diğer taraftar ise "Sindirim sistemi tedavisi gördüğüm için genelde meyveyle besleniyorum. O gün de yanımda muz getirmiştim. Muslera’nın bir hareketi oldu ve ona karşı böyle bir hareket yaptık. Benim siyahi arkadaşlarım var" dedi.

OKUYUNNNNNNNNNNNNNNNN

0|3
    1|2
  • Bi şekilde kendilerini kurtarmaya çalışıyolar işte..

Ülkemizin en ırkçı çirkef takımı Fenerbahçe'dir..

1|3
    2|4
    • Hatta takım kaptanları Irkçı Emre

• Öyle deme Çirkefliğide çok iyi yapıyor:)Melo Webo?dan özür dilerken yaptıklarını biliyorsundur herhalde

• Bilmez miyim.. :D

Ahaha doğrusun..

Zamanında çok kızmıştım fenere gidince ama herkes hak ettiğini yaşıyo..İyi ki gitmiş..

• SAÇMALIĞA BAK BENDE O ZAMAN DOMATES ATSAYDIM YADA SALLASAYDIM TOPMU ANLAMINA GELIRDII BIRAZ BÜYÜK DÜŞÜNÜNN !

0|2
    1|3
    • Muz sahalarda ırkçılık için kullanılır biraz okumaya ihtiyacın var

• muzun sahalarda ırkçılık anlamına geldiğini bilmemen garip bir durum değil merak etme çünkü muz olayı Türkiyede ırkçılık anlamına gelmiyor türkiyenin % 80 ide ırkçılık olduğundan habersiz ve gayet normal bir durum

• link bu daha net kanka

0|2
    2|2
  • O sırada meyve yiyordum demişler , yalanın bu kadarı :D

Bizi resmen aptal yerine koyuyorlar.

0|2
    1|4
  • O muzu drogba onun biyerlerine sokardi da dua etsin adam terbiyeli duzgun adam.

0|1
    1|4
  • burda galatasaraya saldıran ezıklere sunu soyluyecegım masum koyluyu olduren kım

medıdıyekoyde oldurulen galatasaraylı kardesımızı kım öldürdü?

0|3
    2|3

Erkekler Ne Diyor 9

• her şeyi "yalanlamaya" alışkınlar, şaşılacak bir şey yok.

daha 1 hafta önce "Alper ile ilgimiz yok" dememişler miydi? Eskişehir'den aynı gün karşı cevap gelmişti.

"negro"lar da kaynamasın bu arada :)

0|1
    2|1
    • Emenike transferini biliyorsundur bir FB yöneticisi biz Gazeticiye Emenike Galatasarayda diye haber yap diyorlar ertesi Gün Fener Emenikeyi alıyor sonrada medyada Fenerbahçe Galatasaraya transfer çalımı attı algısı oluşuyor

• bilmez miyim

tam bir komediydi :)

• #UEFAStopRacistFenerbahce twitterdan ırkçılığa karşı yazıyoruz herkes destek çıksın...

Şu görüntülere karşı duralım ! link

0|2
    1|1
  • Forumda da bu görüntüyü görmüştüm hakkım olmadığı için açamadım iyi oldu açtığın...

Irkçı taraftardan sonra ırkçılığı savunan yönetimde gördük. Drogba ve Galatasaray bu olayın üzerine gitmeli !

0|2
    2|1
    • Fenerbahçe yönetminin yaptığı her açıklama yalan çıkıyor üstelik belgelerle

• bu görüntüleri değerlendirmeliler

0|0
    0|0
  • Meireles gibi bir yaratığa aksimum 3 maç ceza verecek, çünkü onun tutup gösterdiği hareket sabri'yi alkışlamak anlamına geliyormuş.

0|1
    2|2
  • konu fb ve taraftarı olunca nedense hiç şaşırmadım teröristlikleri bitti şimdi ırkçılığa başladılar

0|3
    2|2
    • Bırak bu işleri emin ol cinconun bunlardan daha beter olayları da vardır yorumuma atlayıp durma

• salak salak konuşma

• bu konuşma burda bitmiştir.

• ırkçı fenerbahçe

türk futbolunun kara lekesi

0|2
    2|1
  • adam misafirperverlik yapıyor muz uzatıyor. onlarda ırkçılık zannediyor. :D

0|0
    0|0
    • Kesin öyledir:)Meirelesin yaptığı harektte Sabriyi alkışlamak anlamına geliyormuş

• estafurullah galatasarayı sorumlu tutmak ne haddimize ben sorumluyum:D

• Fenerbahçe yönetiminin bir yalancı olduğu kanıtlandı:)

• KUYT: "Ben de maçtan sonra meydana gelen ve hiçbir renge ve taraftara bağlanmaması gereken bir cinayeti, ‘kaybetmeyi hazmedemeyen Galatasaraylılar taraftarımızı öldürdü’ diye yazsam büyük infial uyandırırdı. İsteseydim bunu yapabilirdim. Ama bir faydası olmazdı. Drogba’nın bunu amatörce yaptığını düşünmek istiyorum."

0|0
    0|1
    • Kuyt:Galatasarayın Şampiyon olması Fenevbahçenin büyüklüğünü gösterir)

• link Al sana ırkçılık

link Al sana psikopat taraftar

link Al sana katil !

• katil dediğine bak bira verirdin vermezdin meselesinden başlamış. futbolla ilgisi yok

piskopat taraftar dediğinde galatasaraya laf çakıyor futbol holiganlık futbol adam bıçaklamak diyor. neden üzerinize alınmıyorsunuz anlamak mümkün değil.

ırkçılık dediğin tamam ırkçılık kabul ama daha beterini beşiktaşın siyahi oyuncusuna siz yaptınız

tek birşey söylüyorum yılan kendi eğrisini görmez deveye boynun eğri dermiş

Yükleniyor...