Galatasaray'ın Tolga Ciğerci transferini nasıl değerlendiriyorsunuz?

http://www.ligtv.com.tr/haber/tolga-cigerci-imzayi-atiyor

Galatasaray, Hertha Berlin'den transfer ettiği Tolga Ciğerci orta saha bölgesinde görev yapıyor bugün saat 15.00 da muhtemelen imza atacak sizce Selçukla yanyana oynayabilirmi faydalı olurmu nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
10|53

En İyi Kız Görüşü

• 420 bin alan adama 2 milyon veriyorsun birde büyüğüz şöyleyiz böyleyiz diyorsunuz. Biraz daha ucuza daha iyi bir at bulunabilecekken siz at değilde eşek alıyorsunuz. Adam 6 senede 60 maç oynamış senelik 10 maç yapar. 34 maçın 10 unda oynayıp 24ünde yatcaksa boş yere 2 milyon harcamış olursunız. Gene de takımınıza faydası olur inşallah.
    #Elhamdülillah

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Alman disiplinli oyuncu her zaman iyidir ama adam pek şans bulamamış johansen e pahalı diyorlar di buna bu para çok fazla

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu sene gs bir sey gene yapamayacak..

0|1
    0|0
  • Hayırlısı diyorum 😂 😂 😂

0|1
    0|0
  • Adını ilkez duydum

0|1
    0|0
  • Hayırlısı olsun inş.

0|1
    0|0
  • Anlamam ki

0|1
    0|0
  • Anlamam ki

0|1
    0|0
  • Bilgim yok

0|1
    0|0
  • Degerlendirmiyorum

0|1
    0|0
  • Tanimam etmem

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 52

• Muhtemelen orta saha rotasyonunu zenginleştirmesi maksadıyla alındı
    6 yılda 60 maç oynamış adama eğer gerçekten 3m€ bonservis yıllık da 2m€ veriliyorsa fazla

1|4
    0|2
  • Veli Kavlak'ın daha yavaş olanı olabilecek bir adam ancak.

0|3
    0|2
    • 3ay

Hatta düşündüm de, Veli geçen sezona kadar sürekli maç oynayan bir adamdı. 6 senede 60 maç oynamış bir adamla kıyaslanamaz.

Üstelik Veli geçen sene sözleşmesi yenilenene kadar, 600 000 euro para alıyordu Beşiktaş'dan. Bu Ciğerci'ye 2 milyon verecekmiş Galatasaray.

• Bonservisine de maaşına da verilen paralar çok komik. İstikrarlı bir futbol kariyeri yok yani düzenli olarak oynamış birisi değil. Geldiği kulüpte aldığı maaşın 5 katını vermek de nedir? Katar mı burası? Yoksa Çin mi? 500 bin €'dan fazla maaş verilmemeliydi. İyi oynarsa o zaman maaşına zam yapılırdı yıl sonunda. Bonservisi de 1 milyon olsaydı güzel transfer derdim ama şu an başarı olarak görmüyorum bu hamleyi.

0|2
    0|0
  • Tolga iyidir kötüdür olayına girmeyecem. Ben halen yıllık 400 bin euro alan adama bu yönetim nasıl 2 milyon euro verir onu düşünüyorum. Hertha Berlin Galatasaraydan büyük bir takım değil oyuncuyla makul bir fiyatta anlaşılabilirdi. Yine dursun özbeğin başarısız hamlelerinden birisi. İstifa ettiği gün kurban kesmek farz oldu artık.

0|3
    0|0
  • bende bugun vatanda okudum KAP a bildirilmiş. G. Sarayımıza hayırlı uğurlu olsun, herkes bir nedenden dolayı burun kıvırmış beğenmemiş ama Cimbomun adımları hasetle karşılanıyor, büyük kulübe geldiğinin bilinciyle daha varını yoğunu ortaya koyacaktır. Kimse telaş etmesin çıldırın çıldırınnn lay lay lay lay çıldırınnnn :D

0|3
    0|1
    • 3ay

Bende faydalı olacağını düşünüyorum.

• 3ay

Adamın 6 senede oynadığı maç sayısı 60 mk, o kadar gaza gelmeyin. Hertha Berlin'de 420 bin euro alan adama 2 milyon maaş vereceksiniz üstelik. Resmen kazıklanıyor Galatasaray.

• 3ay

@Ragnar_Lodbrok anladım arkadaşım kendi alanında yorum yapmışsın yetmemiş gelip burdada yorum yapmışsın eyvallah ama başka takım taarftarından alacak akla ihtiyacımız yok o aklı kendi takımınız için kullanın, Galatasaray ile ilgili oldu mu konu iştahla konuşan çok sezon açılır görürüz her şeyi sıkıntı yapma sen dertlenme yani

• çok güzel bence.

0|1
    0|0
  • bence iyi bir seçenek
    ama düşünmeden edemiyor insan
    senin alt yapından yetişen emre çolagı hangi akla hizmet gönderirsin

0|1
    0|0
  • bir melo değil

1|1
    0|0
  • Açıkcası hiç takip etmedim ama Selçuk ile yanyana oynayacaksa yinede başarılı olamayabilir defansif ortasaha lazım bize malesef.

0|1
    0|0
  • Fikret başkan olsaydı 100 bin € ya alırdı. Çöp transferlere çok para harcamak klübü daha da batiracaktir. Sizin başkanda iş yok borçlari göremiyor ama yinede bir tüpçü değil tabi ki.

1|1
    0|0
  • Ülkede spor olduğunu unutmuşuz

0|1
    0|0
  • Ya var ya bu yönetim iyice bokunu cıkardı herşeyin

0|2
    0|0
  • Adam ortalama maç başına 13 bin km koşuyor Türkiye için harika bir istatistik bu orta sahaya böyle çalışan bir oyuncu lazımdı zaten iyi oldu

0|1
    0|0
  • Abi geçen sene de böyleydi bir bok olmadı yıldiz istiyoruz artık. Fener alıyor 2. Falan oluyor ben 3. Olmaya razıyım yıldız alsınlar

0|1
    0|0
  • İş yapar

0|1
    0|0
  • hayırlı olsun

0|1
    0|0
  • 3 milyon€'ya Alınmış bizim Başkan Fikret Orman 3 milyon €'ya 5 oyuncu alır hepside yıldız oyuncular olur gs yönetimi Transfer yapmayı bilmiyor dünkü çocuğa 3M € Verilir mi

1|1
    0|0
  • Ya yarar yaramaz bir şey diyemem ama Endoğan Adilli gibi aldığımız gençleri harcadığımızı düşünürsek inşallah bu arkadaşta harcanmaz. Ama cidden takım bu kadar maddi kötüyken rotasyon için hiç mi alt yapıya güvenilmez benim kafam buna basmıyor

0|1
    0|0
  • berbat, aldığı maaşa verilen paraya yazık, alman disiplini falan diceniz de o adama o kadar para verilmez cavandaya 1.8 veriyorlar ama bu adama 3 veriyorlar değişik bir durum bence, anadolu kluplerinede bakabilirlerdi

0|1
    0|0
  • yaramaz şahsi fikrim

0|2
    1|0
  • Dzemaili , selçuk ve tolga dan tek başına daha çok verim sağlar.

0|1
    0|0
  • Eğer istikrarlı bir performas gösterebilirse özellikleri bakımından tam aradığımız adam.. ama kemiksiz 2m euro ney lan dursun başkan.. ?

0|1
    0|0
  • jem karacan neyse bu da o, fazla bişey katmaz

0|1
    1|1
  • beğendiğim bir oyuncuydu, beşiktaşa gelmesini çok istemiştim, iş yapar

0|1
    0|0
  • Bir galatasarayli olarak 2. jem karacan faciasi olur diyorum umarim ben yanilirim aldigi yillik ucret 2milyon euro cok fazla

0|1
    0|0
  • İyi transfer ama yeterli değil. Selçuk un yanında daha sağlam bir oyuncu lazım.

0|1
    0|0
  • ne 3 milyon euro bonservis nede kendine verilen yıllık 2 milyon euro etmez dursun denen vizyonsuz kulübü batırıp öyle gidecek..

1|1
    0|2
  • İsterse Messi'yi transfer etsin yine Fenerbahçe'yi Kadıköy'de yenemez.

0|1
    0|0
  • FM transferi. Bir anda lige damga vurmasını beklemek fazla iyimserlik olur.

0|1
    0|0
  • Yıllarca Fm oynadığım için bilirim Tolga'yı iyidir her kariyerimde aldığım bir oyuncudur gerçekte katkısı olurmu bilemem. Ama 3 milyon etmez

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    22
Yükleniyor...