Acilllll kilo vermeme lazım yardımm?

şimdi ben 1.65 civarı boylarda 60 kilo biriyim. Annemle iddaya girdik. işte 55 kilo olursam bana para vericek falan. işte şu anda pek kilo umrumda değil aslında ama olsundu. ayyy işte yardım edin lütfenn.

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Zayıflayarak kilo verebilirsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende daha demin soru sordum 5 gunde 3 bucuk kilo verdim ama tavsiye etmem midem çok kötü iştahım berbat

0|0
    0|0
    • nasıl vrdin?

• Ya çok saglksz gerçekten önermem geç uyandgm için saat 12 de bsiler yiyodum sonra 5 de 6 da aksam yemegi günde 2 ogun yiyorum yani ve cok az yiyorum kahvaltı sayılmaz bile smoothie felan içiyodum sabah veya omlet tarzı bsiler. Sabah yedikten sonra yarım saat egzersiz ve akşam yedikten sonra 1 saat yuruyus yaptm boll su ictm hep önümde şu bulundurdum 7 den sonra bsi yemedim hiç

Erkekler Ne Diyor 1

• 60 iyi neden 55 istiyor annen?

0|0
    0|0
    • yaa uff şişman görüyo beni bide ablam ile abim baya zayıflar hele abim omurgsından omurlarını sayabilliiyorum annem diyo işte bir sen şişkosun falan

• yaş ile kilo oranı var çünkü metobolizma muhabbetinden dolayı. beslenmeni sık tut ama az ye, akşam yemeğini saat 18:00 dan önce yapmaya çalış, olmazsa az ye. kahvaltıyı sağlam yap gerisini azar azar yap, vücudun bozulmadan kilo verirsin bir kaç ayda. ama metobolizman zayıfsa ya da diyabet gibi bir sıkıntın varsa diyetisyene başvur

• hımm teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...