Kim Katil? Kim Terörist? Kim Irkçı?

Bir kendini bilmez cani psikopatın yaptığını koca Galatasaray taraftarına mal edenlere bu sorum

link

link

link

masum birini kim öldürdü?

Terörist gibi polisimizle kim çatıştı?

kim Türkiyenin tek temiz olduğu konuya pislik bulaştırdı?

Güncellemeler:
link futbolun anlamını çok güzel açıklamıssın fb taraftarı

link

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• cevap veriyorum

AZİZ YILDIRIM!

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Yine de tamamını fenere mal etmek de hata. Birkaç cani , beyinleri ya boş ya içtikleri şeylerle uyuşmuş, üstünde de forması varsa ... Manzara bu oluyor.

0|1
    0|0
    • 1 kişi için koca Galatasaraya mal ediliyorsa ben yüzlerce binlerce kişi için fb ye mal etmişim çokmu?

• Genel olarak söylüyorum. Takımı bırak Türkiye karalanıyor artık.

Erkekler Ne Diyor 7

• Tabikide 1 kişinin yaptığı şeyi koskaca camiaya mal edemeyiz ancak Irkçlığı Fenerbahçenin kaptanın Emre yapıyor bunu kime mal edeceğiz

1|2
    0|2
    • link

link

link

Daha kaç kişi vardır kim bilir...

• bide dikkat et negroları tutanlar kadın kadına şiddete karşıydım ama şunu gördükten sonra ülkecek menfaatimiz için böylelerini evire çevire dövecen

• bence de

bir de yüzlerini kamufle etmişler

• takım olarak bakmak yerine zihniyet olarak bakmalıyız.bu konular canımızı sıkmaya devam eder yoksa

0|1
    1|0
    • katılıyorum ama bu 1 kişinin yaptığını GS taraftarına mal etmeye devam ederlerse bu iş uzar gider

• çok yanlış işte.her takım içinde psikopatı da var efendisi de..

• birincisi öldürülen büfeci hangi takımlı? bilinmiyor çünkü futbolla ilgili bir cinayet değil.

türkiyenin tek temiz olduğu konuya önce galatasaray pascal noumaya ''sen zavallı kara köle eğil efendinin önünde'' yazılı pankart açarak pislik bulaştırdı daha sonra inönüde beşiktaşlılar ebueye ırkçılık yaptı. fenerbahçe pislik bulaşmış konuda 3üncü olarak ırkçılık yapmıştır

0|0
    0|1
    • fb formalı hayvanlar topluluğu masum birini öldürüyor ve futbolla ilgili değil diyip işin içinden çıkılıyor öylemi? Gs taraftarı o yazıyı noumaya değil bjk nin ya kendisine takımına yazmıştır bjk den üstün olduğunu kaba dille ifade etmiştir eboueye yapılan ırkçılık değil sataşmaktır eboue yerinde sarışı biri olsaydı dahi aynı tepkileri alırdı polisimizle teröristler gibi çatışan ırkçılığı getiren ve futbolu adam bıçaklamak yapan fb nin ta kendisidir yüzd yüz kanıtlı buyur linklere bak

• asıl masum insanları öldüren gs formalı hayvanlar topluluğudur. fenerbahçeli adamın büfeciyi öldürmesiyle oynanan maçın alakasını yaz bana

• daha kötü ya maç için öldürmemişler fb taraftarı kafalarına göre adam öldürüyor o zaman gs formalı 1 hayvan varsa fb formalı yüzlerce hayvan var hemde insanları sebepsiz yere öldüren hayvanlar

• fenerbahçe taraftarı terörist ve ırkçı tabi ki.

0|1
    0|0
  • link Irkçı

link Katil

0|0
    0|0
  • bu ulkede kımse masum değidir helekı futbol kımse kendını kandırmasın

0|0
    0|0
  • bu ülkedeki tek sütten çıkmış ak kaşık sizsiniz değilmi (türkiye de hiçbir şey masum değildir)

0|0
    1|2
    • fb den daha temiz daha ak olduğumuz kesin

• bende Fenerbahçe taraftarıyım sen kimsinki benim takımıma laf söylüyorsun

• ben Türk'üm herşeyden önce dünyanın beni ırkçı diye tanımasını istemiyorum şikeye karışıp hileci 3 kağıtçı diye tanımasını istemiyorum bu yüzden fb ye laf söylüyorum hakkımı arıyorum fb kim oluyorki benim ÜLKEMİN imajını zedeliyor?

Yükleniyor...