Volkan ve sabri milli takimdan kovuldu

Bence iyi oldu yaptirim uygulanmasa daha kotu sryler olurdu yapilan irkciligada umarim buyuk cezalar gelirki bir daha statlarda boyle seyler yasanmaz

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• bence Türkiye'de hakemlerin ceza alması lazım futbolcular şiddette kimseyi tanımıyolar sözlü şiddet dahil tüm kabalıkların ağır cezaları olmalı. emreninde kovulması gerekirdi link

0|2
    0|0
  • Emre'yide atmaları lazım da adam iyi oynuyor köpek soyu dfkhdfjkgddg

1|2
    0|0
  • Çook sevindim valla..

Volkan milli formayı hak eden bir oyuncu değildi zaten.. Abdullah Avcı milli takım adına ilk kez doğru bir karar verdi..

Not : Sabri Reis hakkında bişi söylemem gerek yok..

0|1
    0|1
  • İlk önce Emre ırkçısını atmalıydılar.

0|1
    0|1
    • Buyur turkiyede emre link ispanyada emre sen farka bak link

• Farkı farkettiğimden zaten gıcık oluyorum bu ırkçıya. Kavga bunda, küfür bunda, ırkçılık bunda. Zokora'ya pis zenci dediğinden bu yana nefret etmeye başladım bundan.

• Sabri niye yahu:(

0|0
    0|0
  • Henüz netleşmiş birşey yok sadece duyum

0|0
    0|0
  • Gerçekten mi ?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Volkan zaten çirkeflik yapmaktan Kalecilik yapmayı unuttu adam maçta herhalde sadece Muslerayla tartışmadı bence doğru bir karar

0|3
    0|0
  • İyi yaptılar birde örnek olucak insanlar.

0|1
    0|0
  • kötü örnek olmuşlardı.bundan sonra daha dikkatli olunur

0|0
    0|0
  • Volkanın kovulması milli takımın hayrına oldu k.zma milli takımda geleni gideni alıyordu yerine kova koysunlar daha iyi sabri zaten oynamıyordu

0|2
    0|1
  • Şaka gibi asıl Emre'nin kovulması lazım. Hadi Volkan arada yapıyor Sabri ile itişip kakışıyorlardı. Emre toptan prokove. Oyunculara saydır, bizim yedek kulübesine saydır. Yapmadığı halt yok...

0|2
    0|0
  • İyi oldu Emre ve Canerde milli takıma alınmamalı.

0|1
    0|1
  • en başta emre şerefsizinin yok gönderilmesi lazım

0|1
    0|1
  • "küçük enişte" ne oldu peki? :)

0|1
    0|2
Yükleniyor...