Fitness ve yüzmeyi birlikte yapsam boy uzamasına yardımcı olurmu?

Fitness ve yüzmeyi birlikte yapsam boy uzamasına yardımcı olurmu?

0|0
0|25

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle söyleyim spor hiçbir şekilde boy uzatmaz , boy uzunluğu tamamen genetiktir , eğer çocukken spor yapıyorsak etki edebilir ama çok minimum bir etki olur oda en fazla 2 cm etki eder ayrıca Fitness düzgün yapılıyorsa yüzme yapılamaz ya da yüzme düzgün yapılıyorsa fitness yapılamaz , çünkü fitness sonuçta haftada 4 gün yapılır en az düzgünce dinlenmek gerekir gelişim için. Aynı şey yüzme içinde geçerli :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 24

• Yaş 22 boy durdu erkeklerde 21 de duruyor mekik çek düzenli şınav ve yüzme yap 1 ay sonra faydasını görürsün fitnes boş harika sağlam vücut istiyorsan öyle balon kas değil harbi sağlam güzel vücut ise şinav mekik yüzme bol bol yap 1 2 ayda faydasını görürsün omuzlar filan dehşet olur

0|0
    0|0
    • 16 yaşındaki kardeşime olurmu

• Fitnes kim genetik efenim boy uzarsa fitnes ile alakası yok dese yalandır 20 den önce boy uzatılmasını engeller fitnes misal adamın biri 16 sinda başladı onun genetiginde 10 cm uzama var misal ama o fitnes onu emin ol 5 e indirir özellikle ayakta yapılan halter ve dambil hareketleri vücut baskısı yapar engeller. yüzme iyidir su vücudu eklemleri acar uzatır boyu omuz yapar gogus hafif kanat yapar manken vücudu sağlar düzenli yüzme ve şinav mekik tamamdir kol ve karın göğüs kasi için bak ben vücut yaptım bıraktım sigara filan ictim yemeye içmeye dikkat etmedim fizigim bozuldu ha öyle kilolu filan değilim ama kasin üstüne yaglama ne bilim güreşçi gibiyim şu an ınş duzeltirim neyse kardeş bak şinav mekik yüzme adamı caki yapar bol bol sut ürünleri ve yumurta haslamasi yesin kardeşin boy uzaması için birebir ben 18 yaşındayım boy 191 kendimden bilirim haydi Eyvallah

• Dostum omuzlar gelişir ama boy bilemiyorum benim uzadı ama genetik te olabilir benim ki yanlış bilgi vermıs olmayam

0|0
    0|0
    • Kardeşim 16 yaşında ona faydası olurmu peki

• Elbette olur bak dostum lise 3 ün yaz tatilinde hastalığım yeni geçmişti 140 kilo idim 3 ay haftada en az 4 gün Deniz de idim 110 kilo oldum o ara omuzlar fena açıldı ve en az 5-8 cm uzadım bide sütü hayatından çıkarmasın

• olmaz

0|0
    0|0
  • Olmaz yaşına ve genetiğine bağlı

0|0
    0|0
    • Kardeşim 16 yaşında ona faydası olurmu bir ara sormuştu oda

• Bazıları 16 dan sonra durur diyo da 13 yaşındaki çocuğun 185 olmasınımı istiyorlar yani asıl 16 da uzaması gerekmiyomu

• Ergenlik boyunca uzar. Dediğim gibi genetik herşey 21 yaşına kadar uzayanda var

• Kardesim gereğinden fazla ağırlık kaldirirsan boyun uzamaz fakat basketbol ve yüzme yardimci olur baskette zıplama durmadan hareket yuzmede ise vücudunun yapisi değişir uzamaya yardımcı olacağını düşünüyorum fitness çok etkileme bile azda olsa uzamani etkiler. Sadece fitnees değil ağır seyler kaldırırken yanlış hareket etmen belinde sıkıntılar acabilir gereğinden fazla ağırsa zamanla kamburluga neden olabilir çünkü bende var bu sıkıntı yasamina dikkat et iyi günler

0|0
    0|0
  • Yaş geçmiş zamanında olsaydı balıkla uzardi. Ama bu saatten sonra anca ameliyatla uzar. Boyun kaç ki?

0|0
    0|0
  • Fitness'ın değil ama yüzmenin olur.

0|0
    0|0
  • Yüzmeyi tek yaparsan daha iyi olur ama fitnessda boya engel degildir

0|0
    0|0
  • yüzmenin faydası olur

0|0
    0|0
  • Fitness her zaman boy kısaltır

0|0
    0|0
  • Uzar abisi. Yatmadan süt içmen gerek ayrıca.

0|0
    0|0
  • genetik ve dış çevre koşulları. dış çevre derken beslenme, uyku düzeni vs vs

0|0
    0|0
  • olur kardeşşim dimle beni fakat ağır girme tavsiyem

0|0
    0|0
  • Yasın gecmis kardesim fec kalmissin

0|0
    0|0
  • Boyun nasilsa oyle kalir yani kisalmaz ama bir tek yuzmeyi yaparsan uzar

0|0
    0|0
    • 3ay

Bunu neye gore salladin bro :D

• 3ay

@w8forrme kafan oyle calisiyorda ondan sallamadim fitnes ne zamandan beri boy uzatir ozaman ben yalanciyim iyi geceler birisi bana boy uzatmak istiyorum dese serefsizim fitnes diyicem git agirlik kaldir boyun uzicak dicem serefsizim !

• 3ay

Neden delirdin?

• Olabilir

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Yüzme faydalı olabilir

0|0
    0|0
  • Artık uzamaz

0|0
    0|0
  • 22 yaşından sonra sence ?

0|0
    0|0
  • boy uzaması ırsidir sporla alakası yok 1.93 üm ne spor yaptım nede başka bişi

0|0
    0|0
  • Etkisi olmayacağını duymuştum.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Kemik gelişimi tamamlandıysa boyun uzamaz. 18 yaşından büyüksen işin biraz zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...