Hoşlandığını belli etmek ?

diyelim hoşlandığınız kişiyle belli bir süreliğine arkadaşsınız, ondan hoşlandığınızı yüz yüze mi söylersiniz ? yoksa telefonla arayarak mı ?

Güncellemeler:
telda konuşanın amacı ne ? yani tanıdık ve görüştüğün biriyse niye telefon ?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• beraber vakit geçiririm ve hissettiririm hoşlandığımı.

yada bir erkek olarak hediye alırım anlamlıca güzel süpriz olur.

veya karşılıklı sırayla konuşmalar olur romantizme girerim. onun özelliklerini biliyorumdur zaten. hayallerimdeki kadın şöyle olmalı böyle olmalı diye tek tek sayarım. tabi aynı özellikler ondada olduğu için hoşuna gidecektir :)

benimle uyumlu olmanı seviyorum derim. o bile hoş olur.

duygusala bağlarım omzuna sarılırım. iyiki varsın der iltifatlarımı yapıştırırım.. :)

ASLA TELEFONDA SÖYLEMEM. ETKİ BİLE YAPMAZ ÇÜNKİ

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Telefonla. Yüz yüze konuşurken bazıları bir bahaneyle arkasını dönüp gidebiliyor çünkü. Mesaj da olabilir.

Ama bence tatlı mesajlarla ortamın biraz daha ısıtılması lazım. Sonra bir ara pat diye söylenebilir. Alt yapı vardır çünkü.

0|0
    0|0
  • Tabiki yüz yüze konuşarak, gerçi kızlar utangaç telefonla deniyelim.

0|0
    0|0
  • ben yüz yüze söylemeyi tercih ederdim..birde onu mutlu edecek hediyeler alır sözle söylediğimi uygulamış olurdum..

0|0
    0|0
  • yüz yüze iyidir hem mimiklerden herşeyi çözersin

0|0
    0|0
  • walla sanırım ıkısınıde yaptgm oldu bu kızla muhabbetıme baglı fazla muhabbetım yoksa telden muhabbet koyuysa hadi evlenek modu :D

0|0
    0|0
  • YÜZYÜZE OLMAZSA MSN İLE

0|0
    0|0
  • Yüz yüze konuşmak daha samimi olmazmı

0|0
    0|0
  • telgraf çekerim

0|0
    0|0
  • çokmu çekingen birisi?

0|0
    0|0
  • yüz yüze söylerim çünkü kızlar yüzyüze konuşulmasından hoşlanıyormuş

0|0
    0|0
  • iste bunlar hep sekis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şöyle ki bazı kişiler utangaçtır bu yüzden yüz yüze konuşamaz anlatamaz derdini, yazarak daha iyi döker içini. Mesela kısa bir mesajla. Bazı kişilerde anlatabilir ama karşısında hoşlandığı kişi olunca eli ayağı birbirine dolanır konuşamaz o yüzden telefonu tercih eder. :)

Ben hareketlerimle belli ederim söylememe gerek kalmadan kendisi anlar ve sorar zaten :) Fazla belli ederim hatta. Ona bakarken ne diyeceğimi unuturum, onu korurum, savunurum herkese karşı. Gülümserim onu her görüşümde. Ne bileyim normalde yapmayacağım şeyleri yaparım anlaşılır yani.

0|0
    0|0
  • Ben sanal ortamdan falan değil de daha çok yüz yüze söyleme taraftarıyım. Sonuçta aşk sanalda telde yaşanmıyacak :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...