Mağazadaki satış görevlilerine tavrınız nasıldır?

Bugün mağaza girdim kadın tam bir adım gerimden 15 dk boyunca beni takip etti..Sinirlendim baya ama bir şey demek istedim kadını bozmak istemedim bilmiyorumm o an içimden gelmedi ama çok kızdım rahat yapamadım alışverişi...bi gömlek alıp çıktım sonra.. Size de oluyo mu bu?Her mağazaya vs girişinizde peşinizden gölge gibi gelen satışgörevlililerini atlatıyo musunuz nası davranıyosunuz tepkiniz ne oluyo böyle yapmaları durumunda çok merak ettim, söz sizde buyrun ...

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Malesef bu durum böyle olmak zorunda, aslında onlarında memnun olduğunu sanmıyorum ama daha işe başvurma aşamasında ya da hiç değilse işe alındıktan sonra böyle yapmaları isteniyor onlardan. Ha iyi mi, değil son derece gıcık bir olay, millete kendini arakçı gibi hissettiriyorlar :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben hiç öyle bir sorunla karşılaşmıyorum, hatta bayan satış görevlileri, buyrun efendim soyunma kabini burda falan diyorlar. tipinimi beğenmediler kız senin.

0|0
    0|0
  • mağaza daki kişilere kızmamalıyız çünkü çoğu üniversite okuyan gençler prim ile çalışıyorlar bizde elimizden geldiğince anlayışlı olmalıyız

0|1
    0|0
  • onlarınkide akmek parası pirim alıyolar, en kestirme yolu alıcan bitane hemen yaz sen adını etikete dicen şimdi bikaç bişey daha alıcam begendigim bişey olursa haber veririm dicen yollıcan (:

0|0
    0|0
  • bakıyorum diyorum, yardım ister smin deyince...

uzaklaşıyorlar sonra...

onları anlıyorum ama onlar da beni anlasın arkadaş..

rahat edemiyorum yapışmalarından...

0|0
    0|0
  • Ben genelde savuşturuyorum

rahat bakamıyorum yoksa :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Almıcam bakıyorum öyle siz başkasıyla ilgilenebilirsiniz fala diyorum.

0|0
    0|0
  • yardım edelim mi diye sorumca ya hayır diyom ya da şöle bir ben bakimde gerekince diyom ama bende sinir oluyom bence o meslek kaldırılsın insanlar daha çok alışveriş yapar

0|0
    0|0
  • onlar da prim sistemiyle ücretlendirildikleri için müşterilerin peşindeler gölge gibi. bu yüzden bişey demiyorum.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...