Dul kadın bekar erkek sonu

İşim gücüm yerinde hiç evlenmedim o evlenip boşanmıştı 1 de çocuğu vardı gelecekle ilgili hayal kurmuyordu bir gün ayrılcağmızı biliyordu bile bile benle birlikte oldu. Bende sevdim ama aileler birbirimize yakıştırmaz diye düşündüm daha fazla bana bağlanmadan terk ettim. Siz olsaydınız ne yapardınız?

Güncellemeler:
Niye böyle diyonuzki şimdi ben okumuş etmişim o okumamış bide boşanmış ben hiç evlenmemişim daha iyilerini hakediyorum
Köpek gibi seviyorum onu resimlerine bakıp sevişme anlarını hatırlayıp Ağlıyorum insan sevişme anını hatırlayıp ağlar mı sevmese. Erkek adam ağlar mı (((

0|0
15|7

En İyi Erkek Görüşü

• aynı şekilde benimle bir birlikteliğim oldu bayan çocuklu ve benedene 5 yaş büyüktü ayrılmış kocasından benden sonrada 2 sene bir birlikteliği olmuş ondan sonrada olmus bir kaç kişi bak şimdi yazdıklarımı anladın mı kaç erkekle beraber oldu sonra benimle ve çocuğu var ... 6 yaşında kendiside adliyede çalışıyor 6 aylık bir beraberliğim oldu seviyordum sonra hareketleri ya da yaşadıkları bana güven vermedi bendede herşey yerli yerinde durum ev iş araba hiç bir problemim derdim sıkıntım yok ben kadını herşeyiyle tamam kabul ettim benim cocugum yok yaşımda genç düşündüm bir tartısmamızdan sonra kendisi benden 5 yaş büyük çocuğu var ve ev kredisi ödüyor kendi başına çalışıp bu çok güzel hor görmedim aksine takdir her zaman ettim ama baktım egosu çok yüksek ve yanında sadece birilerinin olmasını istiyor sebebi zaten sen artık 2. planda olucaksın önce çocuğu sonra sen geliceksin yanında bir erkek olsun diye bunları hesapla çocuk ilerde büyür yaptığın iyilerden sonra sen kimsin lan babam mısın dese ağzın açık kalır birşey diyemezsin çocuguna en ufak bir laf desen annesi kırılır üzülür bak bunlar başıma geldi hep ve o çocugun hiç bir günahı yok tabikide .. çok problem kardesim ben çocuklu kadınlarla yapamam bunu anladım ben herşeye ragmen aileme dedimki evlenicem*git dediler bana resmen hayatı görmüs gecirmis senin gibi enayiyi bulmus cocuguyla kendine baktırıcak dediler bak ailem dedi bunu e onun ailesi beni çok beğendi kız bile bana diyordu seni keske daha önceden tanısaydım diye .. tüm ama tüm çevrem ailem karşı cıktı geniş adam olman lazım kardesim ben acıda olsa ayrıldık sonra böyle yaparak daha iyi oldugunu anladım ama olmuyor seviyorsun onun yanında olmak istiyorsun bak o zaman kendi gelirin le o kadına ve cocuga bakabilecek gücün var mıkendini kandırma bu soruyu kendine sor !.. zaten sen sıkılmıssın bile cocuk olayları bıktırır.. e seninde o kadından sonra cocugun olacak... aileyi*et bir zaman sonra alısırlar sen sevdikten sonra o seni seviyorsa karşılık varsa en önemlisi güven varsa abi git al kızı derim ama güven benim arkadasım bana güveni çok az verdi ve egolar havalar dedim nasıl bir anne olucak ileride bizide adam yerine koymaz.. evliliğe 20 gün kala evlenmek istemediğimi söyledim ve bitti...

0|0
    0|0
    • Benimki kendini sürekli küçük görüyordu daha iyisini hakediyorsun çocuklu kadınım yanına yakışmıyorum diyordu sırf bu yüzden evlenmek istemiyordu ama ailem bana artık evlen diye çok baskı kurmaya başladı ağızlarnı aradım katiyen yakın yere sokmayız dediler aileme ben bakıyorum resti çekemem

• aslında biz her kavgamızda gidip bir erkekleri internette listesine eklemisti kim bunlar demistim yok tanısmak istediler benimlede tanıstım öylesine dedi sonra seni kıskandırmak için yaptım ve bu olduda demisti beni kıskanmam hoşuma gidiyor demişti aklımda ondan sonra hep inanmamak geldi bowlinge gitmisti o akşam kiminle gittin diye sorduğumda kız arkadaşımla dedi yani ayrıldıgımızdada o gün bowlinge erkekle gittim dedi sevgilimle ;)) hakkında ne düşünülsün umurunda değil yazık tabi bence blöf

• bitirmen nasıl oldu ve nasıl dayandın.bana o kısmı anlatırmısın

Kızlar Ne Diyor 15

• madem kıadını ailene layık bulmuyordun ne diye onunla oldun. Korkakça davranıyorsun.

Yada hevesin geçmiş terk etmişsin.

3|0
    1|1
    • Çok güzeldi çekiciydi her seferinde ayrılmak istiyordum güzelliğiyle beni kandırıyordu

• bir tanıdıgım vardı kız duldu 1 kızı vardı biriyle geri evlendii oglanda hiç evlenmemişti oluyor böyle şeyler

2|1
    1|0
    • Benim aile kabul etmezdi işte

• Söylenmiyor öyle kolay kolay şimdide pişman oldum

• hımmm hayırlısı olsun

• oyle dul kadınlara kalmadın sen.

okumus olsun,hıc evlenmemıs olsun,cocugu da olmasın evet sen bunlara layıksın.

ıyılık bunlarla olculuyor sen de haklısın.

neden basladın arkadasım boyle bır ılıskıye,rahat rahat sevısmek ıcın mı.

0|1
    1|0
    • Aslında hiç aklımda yoktu Seçici biriyim hayatıma fazla kadın sokmadım baktım bu temiz biri sohbet muhabbet derken birlikte olduk sonra fark ettim aşık olmuşum oda hiç aşık olduğunu itiraf etmemişti hep ben çocuklu kadınım daha iyisini hakediyorsun diyordu ama seviyormus beni

• zaten buraya bunu yazmışsan zaten aklında soru işaretleri varmış onla ilgili bence en ıyısını yapmışsın ? ilerde pişman olmakta var, benım hayat görüşümde iki cinste eşittir ama bu yaşadığımız ülkenınde gerçekleri var dedikodu , elalem mahalle baskısı zar zurt bir sürü şeyleri

0|0
    3|1
  • dul olunca kötü insan mi olunuyor yazik günah onada

3|0
    1|0
    • Kötü değil çok seviyordu beni her istediğimi yapıyordu git gide daha çok bağlanır diye korktum

• o da senden daha iyilerini hak ediyormus ki ayrılmışsın ondan iyi de yapmışsın

1|0
    0|0
    • Yukarı yazdım

• erkekler ayrıldıklarında düşündükleri şey sevişme anları mı oluyo?

• Hayır ya lafı nerden anladın o anlar bile aklıma gelince gözlerim doluyor

• insan seviyorum dedimi herşeyiyle kabul ediyorum demiş olur ama sen sevmemişsin başka amaçın varmış belli kıza acıdım yazık ahını almışsın kızın yazık ya onun ahı çıkar ama senden

1|0
    0|0
    • Sevmeseydim kullanırım kullanabildigim kadar

• Güzelliğini kullanarak beni etkilemeye çalıştı hep başardı da

• bi arkadaşımın başındanda böyle olay geçti kadın dul bir tane çocuğu var 1 ay sonra evleniyolar ama olmayacağını düşündüysen bitirmek en iyisi ileride sorun olur aşkın bitince çocuk büyüyünce

• olmamış. olmamışsın.

1|0
    1|1
  • dul olunca kötü insan mı olunuyor yazık günah kadına sen de seviyormuşun bir aile çevre baskısı yüzünden kadını kenara atmışın...

1|0
    1|0
    • Aynen öyle attım

• Güzelliğini görmezden gelemedim bana karşıda çok büyük sevgisi vardı ne dersem yapıyordu

• O sevginin hakkını verememişsin işte

• yazdikca batiyorsun bosver ugrasma

0|0
    1|0
    • Gerçekler böyle ben ne yapabilirim

• DEMEKKİ SEVMEMİŞİN FAZLA.bile bile de olsa kabul etmeseydin ilk başta koysaydın tavrını nasıl sa dul dye sende bırraktın

1|0
    1|0
    • Sevmeseydim daha çok kullanırdim

• herşey bomboşşsa dön geri anlamıyorum sizi ya böyle dyorlar memlkete değiştriyolar ya da guru yapıp dönmyolar

• Dul olması insanin önemli değil insan doğmuş sonuçta her evlilikte olur dul bayan arkadaş varsa kocaeli yaş 28 tanışmak isterim kocaeli 0538 955 88 29

• o daha iyisini bulur eminim. sıradan erkek davranışı işte.

1|0
    1|0
    • Çok iyi kazancım var sigaram alkolüm yok benim gibisini bulamaz bence dön desem döner

• Param için dönmez zaten pahalı hediye bile kabul etmiyordu ama kötü biri değilim ondan döner döner se

• Kalp güzelliği iyiliği olsun tanismsk isteyen dul bayan arkadaşlar 0538 955 88 29

• Evlenip ayrildim ve birini sevdim iyi bir insandi elektrik muhendisiydi ama evlenip ayrildim diye benden ayrildi sonra döndü kabul etmedim benden iyiisini bulazsin dedi sigarasi alkolu olmayan sporuna düşkün bir avukatla evlendim :) sen onu haketmiyorsun :)

1|0
    0|0
  • sen bekar olunca en iyisini hakediyorsun o dul olunca kötüsünü mü hakediyor. hayret bişeysin.evlenicem diyip bırakmışsın. korkaksın işte..kısacık dünya seviyosan mutlu olucana inanıyorsan nedne dış sebeplere takılır kalırısnız.. 3 gün konuşurlar. herkes işine gücüne bakar.erkekler ne böyle ya. çok ah alıyorsunuz çokk...bekar ve evlenmemiş erkek kendini nimetmi sanıyor..neyse ya ..

2|0
    0|0
  • Başına öyle bir şey gelir ki ona yaptığın bu şeyi tekrar tekrar hatırlarsın

3|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sonrada ben adamım ben erkeğim diye gez .

6|0
    1|0
  • sorun cevabını biri seni kızkardeşine bunu yapsaydı orda yatır ailen ozaman ne düşürdü senin ailen varda o kadının yokmu ailesi (kendine yapılmasını istemediğin şeyleri başkasına yapma ) karşındakınıin zaafından kendine fayda sağlamışsın olay bukadar basit UNUTMA burası dünya insan oğlu yaptığı her kötülüğün karşılığını görmeden yaşamada ölmüyor bence git o kadından özür dile guruyla oynadığın için af dile sanra var girt yoluna tabii bu sözüm kalbinde insanı bir parıltı olanadır.

1|1
    1|0
    • Gururuyla oynamadım bende sevdim ve evlenmeyi istiyorum ama çocuklu biriyle değil

• Dulsa dul , madem seviyodun neden bırakdın kardeşim senin gözünü korkutan neydi aileleri boşver evliliği yapcak olan onlar değil kimse karışamazdı ben birini sevsem kimse duramaz karşımda . Hem birlikte oluyosun hem terketiyon neden korktun açıklasana

4|0
    1|0
    • Çocuğu vardı

• Seviyorum da gururuma yediremiyorum

• Seven adam herşeye yedirir merak etme sen sevmemişsin

• olmasa iyi olurmuş.

olmuş.

olmuşla ölmüşe çare yok

1|1
    1|0
    • Dön desem koşarak döner o kadar sevgisinden eminim yol yakınken dön desemmi

• Ne alakasi var arkadaş oda evlenmeyi istemiyordu zaten kendini yanıma yakıştırıyordu güzellikte bana 10 basar ama kültür farkı var

• hatun sana fazla arkadaşım

• sen nasıl ayrıldın onu anlat buradakileri boşver yaşamayan bilmez ne olduğunu

0|1
    0|0
    • İçim parça parça olarak ayrıldım dostum önce annemin ağzını aradım kesinlikle olmaz dedi o gece sabaha kadar uyumadan düşündüm öyle işe gittim baktım bunla evlenemicem seviyozda böyle uzadıkça daha çok acı çektirmek istemedim

• ben aynı durumdayım bir türlü ayrılamıyoruz.olmayacağını 2mizde biliyoruz ama bitmiyor bir türlü.üstelik ben 35 o 32 yaşında 2mizde ciddi eğitimli ve iş güç sahibiyiz sosyal çevremzide var ama sanki dünyada başka kise kalmamış gibi 4 gün ayrı 5.gün beraber oluyoruz.senin yaşın ufak bizden ama belki birşeyler dersin sonuçta bazen hakikatten akıl yaşta değil

• Aşk Sevgi kolay bulunmuyor bulunca sımsıkı sarılmak sahip çıkmak lazımmış yaşla başla alakasız

• kendin gibi hiç evlilik deneyimi yaşamamış biri ile olursanız daha mantıklı olur..

0|0
    0|1
Yükleniyor...