Sevgilim facebook'ta sürekli kız arkadaşlarının duvarlarına bir şeyler yazıyor, amacı ne olabilir?

Sevgilim facebook'a girdiği zamanlar sürekli listesindeki kız arkadaşlarının duvarlarına kısa kısa şeyler yazıyor, mesela ceren adlı bir arkadaşının duvarına kısaca `cerenn!` yazıyor, özgeye `özgee` gamzeye `gamzee` gibi şeyler yapıp duruyor. Amacı ne olanbilir, yani sadece can sıkıntısında ilgi çekmek amaçlı mı, yoksa başka bir şey olabilir mi?

Güncellemeler:
yanlis anlasilmasin, bunu hergün yapmiyor. 2 haftada 1 diyelim

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• unutkanlık vardır belki isimleri ezberliyordur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Feyse .ok atmanın anlamı yok. Ama sanırım arkadaşında var bir abazalık. Bir mantığını anlayamadım bu davranışının. Senin arkadaşın diye de laf edesim gelmiyor ona : )

0|0
    0|0
  • sanal alem geliştikçe ilşkilernde cırkı çıkmaya başldı bakalım daha neler görüceğiz !

0|0
    0|0
  • tamamen dikkat çekmek amacı başka birşey değil egosu yüksek birisi sanırım...

0|0
    0|0
  • sevgilinin arkadaşlarıda var unutma

1|0
    0|0
  • facebook u icat edenin allah belasını versin diyorum ben yine

1|0
    0|0
  • sen biraz yakınlaş sevgilinle bişiler anlatmaya çalışıyor sana

0|0
    0|0
  • ilgi cekmek amaclidir, ah oh yazmiyor ya :)

0|0
    0|0
  • kıskanıyor musun :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• sadece takılıoyordur

0|1
    0|0
  • ÇApkın çocuk sana yeşili yakmış onlarada sarıyı yakıyor :Pp

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarını kıskanıp onlardan mahrum edersen onu sıkarsın. Bırak dilediğini yazsın. Canım, aşkım, bebeğim yazmadığı sürece bir terslik yok.

0|0
    0|0
  • archirossi bu arkadaşa katılıyorum allah belasını versin icat edenin yok ya can sıkıntısından ilgi çekmeye calışıyor

0|0
    0|0
  • facebook çıktı, düzenli ilişkiler bitti buuu nee yaa :)

0|0
    0|0
  • konturu yok sanırım?yada cok sanal arkadasları var?

0|0
    0|0
  • maşallah kızlara takmış sevgilin kafayı

0|0
    0|0
  • dikkat çekmeye çalışıyor

0|0
    0|0
  • Cidden mal bir herifmiş.

0|0
    0|0
  • kesinlikle dikkat ve yedek derler ya öyle bir yedegide olsun istiyor galiba tabi bu durum yakınlık derecesine göre değişir bunu en iyi ondan ögrenebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...