Yaptığım şey çok mu saçma

bugün okula gitmek için otobüse bindim

tam önüme kızıl lüle saçlı bir oturdu.kızın saçı çok hoşuma gitti.yol boyunca kızın saçıyla oynadım.benim hakkımda ne düşünürsüz eleştirileri alalım

not:ilk defa böyle birsey yapıyorum

Güncellemeler:
kız beni farketmedi

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• olabilir bir anda hic yapmican sacmaliklar yapabilirsin etmicek kufurler edersin falan filan kizin saclarida tam oynamalikmis baksana kizil lule lule :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• saç fetişişti olduğunu düşünürüm.. eğer çok mutlu , masum bir yüz halin varsa gizli ya da açık gay olduğunu düşünürdüm!

0|0
    0|0
  • kız anlamadı mı hiç knk

0|0
    0|0
  • İnsanlık hali olabilir hoşuna gitmiştir gayet normal. Bazen insan ne yapacağını şaşırıyor :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İlk başta ya orada benim bir tanıdığım otursaydı diye düşünüp sana ayar olurum. Daha sonra arkadaşım aklıma gelir, bir keresinde otobüse binmiştik 6, 7 kişi arkada oturuyoruz bizimkilerden teki öndeki kızın saçlarıyla oynuyordu sonra kesemezsin dedim diye bıçak çıkartıp kesmeye kalktı tabi kesemeden kız arkasını döndü ama hiç bozuntuya vermiyor :)

0|1
    0|0
  • herkez ilgisinin çektiği seylerle uğraşmak ister o kızın da saçları senin dikkatini çekmiş uğraşmışın önemli olan kızın karşılık verip vermemesi bence aşırıya kaçmayım seviyeli bir şekilde yaptıysan gayet normal bişey

0|0
    0|0
  • Kız bişey demedi mi ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...