Yüzmeye tekrar başlamak?

Şu an 19 yaşındayım.4 yaşımdan 15 yaşıma kadar yüzdüm yarışlara katıldım. Liseye başlayınca bıraktım ve doğal olarak kilo aldım. Şimdi tekrar başlasam antremanlara eski halime dönebilir miyim?(turnuvalara vs katılmaya niyetim yok )

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben sporun içinden gelen bir insanım ve en hızlı kilo verilebilen bir spor (fitness) üzerinden 4 senedir eğitim alıyorum. Bu soru çok ucu açık... Beslenmene uyku düzenine antrenman şiddetine hangi idmanı yaptığına direncine kas tipine kas yoğunluğuna vücudunun verdiği tepkiye idman sıklığına göre çok değişkenlik gösterir. Yani 1 ay sonra dönersin 2 ayda arnold gibi olursun bunları geçsinler abi öyle birşeyin garantisini kimse veremez. Dinleme onları

0|0
    0|0
    • 3ay

Tabiki sporda her şey değişkenlik gösterir. Eğer başlarsam kafadan uydurma şeyler yapmam eski havuzuma gidip eski antrenörümle yaparım

• 3ay

en mantıklısı bu tabiki. Sana tavsiyem hedefini de eski haline dönmek gibi belirleme daha da iyisini hedefle, onu yaşam stilin haline getir bir hobi gibi..

• 3ay

Tavsiye için teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Gelirsin yuzme faydali

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• eski haline dönersin

0|0
    0|0
  • Dönebilirsin.

0|0
    0|0
  • İstersen yapabilirsin. Evrende hiç bir şey imkansız değil.

0|0
    0|0
  • Neden tekrar yüzmek istiyorsun?

0|0
    0|0
    • 3ay

Çok sevdiğim bir şeydi ve zorunluluktan bırakmıştım

• 3ay

O zaman bir an önce başla eski haline dönmek birazcık zaman alacak ama eminim 1 ayda ciddi yol katedersin.

• 1 aya dönersin

0|0
    0|0
  • Donersin

0|0
    0|0
  • Başlama sakınnn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Az yemek daha iyi bir çözüm değil mi?

0|0
    0|0
    • 3ay

Tek amacım kilo vermek değil bıraktığıma çok pişmanım spor yapmanın her açıdan faydalı olduğunu düşünüyorum 👍

• 3ay

Ama yüzme sporu gögüs, bel, kalça oranını çok bozuyor.

• 3ay

O konu da haklısın öyle bir ihtimal var ama benim omuzlarım zaten geniş yani zaten oran yok 😁

• Donersin

0|0
    0|0
  • Dönersin düzenli olarak yaparsan

0|0
    0|0
  • Tabikide. Sonuçta bir alt yapın var. Başla kuzum

0|0
    0|0
Yükleniyor...