Kaçımız bunlara dikkat ediyoruz?

gidersin marketten birşeyler alırsın kasiyer parmağını tukurukler poşet verir

gidersin kagıt alırsın kırtasıyecı tukurukler sana o elıyle kagıdı verır

ya pekı sen hıcmı bılmıyorsun tukurukle bulasan hastalıkları

okulda ogretılmesı lazım bunların

yemek yersın yaglı ellerınle sacına dokunursun tuvalete gırer elını yıkamazsın?

neden temızlık kurallarına dıkkat etmıyoruz?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bazıları temizlikten çıkıp Adab-ı Muaşeret (Görgü Kuralları) olarak yapılması gereken şeyler. Mesela ben yağlı bir yemek yerken birisinin eli temiz bile olsa kafama ellemesini hiç istemem hatta çıldırıp kendimi banyoya atarım temiz bile olsa elleri, huylanıyorum. Birde ekmeği ve bir çok gıda ürününü aldığımız yer farklıdır, evin yanında bakkal olmasına rağmen 200 mt ötedeki yerden ekmek alıyoruz, ekmeğe gelen geçen elini dokunuyor diye, uzatmak istemiyorum daha çok şey var, hata annem ben eve girerken çorabını çıkart, otururken üstünü değiştir toz olmasın derdi, oradan alıştım artık bende aşırı titiz ve dikkatli bir insan oldum :) annemden Allah razı olsun.

0|0
    0|0
    • bende oyleyım saclarım uzun benım gelır arkadaslarım oyle yapar hıc sevmem

• saol bakalım kazanıcagım umarım hayatlım bupuanlarımda ıyı ama kısmet bakalım

• Hayırlısı olsun :) çalış ve kazan... Slogana bak :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Parayı elime aldımmı hep elimi yıkarım ben, para çok pis birşey.

0|0
    0|0
    • aynen arkadasım bılemezsın okadar pıskı tukuruktekı mıkropları saysam

• illaki

• alan daha detaylı açıklama yap. toplumu ayndılatıyosun.

• Ben hiç bilmiyorum çok cahilim ahahaha <333

Neyse kamu spotu için teşekkürler +5..

0|0
    0|0
  • sen fırıncıların yaptıklarını görsen kasiyerin elini ayağını öpersin.

0|1
    0|0
    • gozumuz bunları goruyor ıste haklısın ornek verdım cogaltılablır ama kasıyerler neden tukurukluyor acılmıyorsa ıslak plaka bulundur ınsanların gozu onunde cok pıs bır goruntu

• poşeti ben kendim açıyorum markette oyüzden sorun olmuyo sende öyle yap zaten bizim kasiyerler çok tembeller doldurmaya yardım etmiyorlar.bi tanesi var çok güzel ama :D

• :) bende oyle yapıyrumda bugunde basıma geldı kagıt aldım adam tukurukledı boyle pıslık olmaz ya

• Pisliğin önde gideniymişiz. Şu an farkettim. :D

0|0
    0|0
  • ben niye hiç görmedim o tükürürklüleri

0|0
    0|0
    • rastgelmemıstır bazı marketlerde bakkallarda ozellıkle poşetı acmak ıcın tukuruk kullanıyorlar

• bızımı takıp edıyon sen cok pıs şeyler var ama

0|0
    0|0
  • lan nerdeyse parayı yalayacaz o derceyiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok saçma şeyler bunlar

0|0
    0|0
    • nesı sacmakı ? arastırmamıssın ben doktor olucagım neyın ne oldugunu arastırıyorum ınternetten arastır ıstersen

Yükleniyor...