Fenerbahçe genel sekreteri Talat Yılmaz şampiyonluğunuz bayat dedi daha bitmemiş ligin şampiyonluğu nasıl bayat olur?

bayat olur anlayan var mı ben anlayamadım bana anlatın ne anlatmak istemiştir bu talat efendi

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• lig bitti sayın omega 3 :) gs 2 hafta önce şampiyon oldu zaten matematiksel olarak bayat denmesinin sebebi ise çekememezlik b.k atıyuor gsye o demek (u arada bjkliyim )

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Geçen hafta sivas maçı ardından şampiyonluk belli sevindiniz bu hafta da belli olan şampiyonluğu PROVAKE etmek için sahanın ortasında ne diye kutlarsın ey GS? amaç PROVAKE ETMEK TAHRİK ETMEK yenilmişsin bide haaa... :D ben BJK liyim ama olay bundan ibaret geçen hafta sevindin + git kupayı alınca sevin ya da kendi msahanda bu hafta Trabzon maçı sonrası sevin demi yani?

0|0
    2|1
    • bayat ne demek ya böyle saçmalık mı olur daha lg bitmemiş mantıklı olun

• Ya diyorum işte belli şampiyon olduğun daha ne diye yenildiğin halde provake tahrik etmek için şükrü saracoğlunda sahanın ortasında kutlama yapıyosun o anlamda demiştir...

• Çekememezliğin daniskası. Adam bir de yönetici olmuş. Gülüyorum bunlara ya. Bükemediğiniz bileği öpün artık. :)

1|1
    0|0
  • matıklı bir açıklaması yok bunun :)

0|0
    0|0
  • ulan bu kadar mı çekememzlik olur.bayat şampiyonluk ne demek.

2|1
    0|0
  • link İkisininde yok birbirinden farkı

0|0
    0|0
  • bu yıl kendilerini şampiyon sanmışlar yine zaten maçtan sonra o yüzden kutlama yapmışlar alışkanlar ya o bizim geçen yıl ki şampiyonluğumuzu hatırlıyordur ona bayat diyordur

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe işte bu yüzden antipati topluyor hep böyle rakibe bişi deme çabaları abi rakibin şampiyon olmuş sana tebrik etmek düşer yani sanki hep siz şampiyon olucaksınız spor bu bugün onlar yarın siz olursunuz ortamı geriyor işte böyle açıklamalar biraz daha sağduyulu olmak lazım hiç rakibi kutlamayı bilmiyor Fener. Ayrıca bazı arkadaşlar G.Saray proveke amaçlı sevindi demişler ben katılmıyorum adamlar sonuçta şampiyon yani sevinecekler tabiki asıl Fenerbahçe bence çok abarttı yani bu maçı kazandılar ardından abartılı soyunma odası sevinçleri ve soyunma odasından resimler tişört falan bastırmalar sanki şampiyon olmuşlar da bu derece abartıyorlar.

2|0
    0|0
  • Yaw he degeç :D onlar 2 dakika sevinir biz 2 yildir seviniyoruz ... bu arada bursadan gol haberimi var 2-2 mi 2-2 mi heyy gidi gunler hey ne günlere kaldik amsderdam a gideceklermiş

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• O değilde Trabzonun bileğinin gücüyle hakkettiği 2010-2011 şampiyonluk kupası ne olacak?

O Talat efendi kimse,bu konudan bahsetsin biraz

2|1
    0|0
  • kedi ciğer meselesi ne yapsın gariplerim kupamı gördüler ki bayatını tazesini bilsinler :))

1|0
    0|0
  • Kıskanmış Talat Efendi balım kısaca..

2|0
    0|1
  • Talata mı takacağım? Asla!

0|0
    0|0
  • kıskanç şikebahçeliler

2|1
    0|1
Yükleniyor...