Birisi gelip masaj yapsa

Ya diyelim ki her gün sürekli gittiginiz bir yer var iş okul her hangi bir yer mesela ben her gün okula gidiyorum.Sorum kızlara bu arada.Çocugun biri gelse size masaj yapsa ne düşünürsünüz aynı sınıftan oldugunuz

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Ne münasebet?

Öyle sorgusuz sualsiz temas etme gibi bi' durum söz konusu olamaz.

2|1
    0|0
    • bencede ;-) +1

• yakın arkadaşım ya ama işte masaj farklı birşey ne düşünür masaj yapınca diye

Kızlar Ne Diyor 5

• Tanıdığım arkadaşımsa yapsın bir şey düşünmem. Tanımadığımsa o kolunu kırarım.

2|0
    0|0
  • Çek o pis ellerini üstümden derim :))

0|0
    0|0
  • Yaptırıyorsa var bişeyler belli ki .

0|0
    0|0
  • şimdi gelse çok iyi olur :) bilmem belli bir niyet aramam, geniş biriyim :)

0|0
    0|0
  • bişey anlama :) çünkü bende yapıyorum erkek arkadaşımda bana yapıyo yanlış anlaşılıcak bir durum yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Seni seviyorum çok güzelsin demek bir kızı çok mutlu eder ama direk gider bunu bir kıza söylersen ters teper. aynı masajda da bu durum var. kızlar masajı çok sever, çünkü masajda tenlerin temas etmesi söz konusu aynı zamanda rahatlama söz konusu bu kızlar için aynı anda bir taşla iki kuş vurmaktır ama dediğim gibi zaman yanlışsa ters teper. Şu anlık sade kızın koluna dokunsan veya saçına şöyle ufak bir dokunuş yapsan veya merhaba diye elini uzatsan kız için harika bir şey ama direk masaj yapma.

0|0
    0|0
    • benimkisi öyle bir durum degil ya :D yakınım zaten dokunmam hiç bir şekilde ters tepmez ama masaj ne biliyim yani mutlu sonla biten masaj diye birşey var masaj farklı dokunmaktan :D

• Birazda ben sana masaj yapayım yoruldun derler.

1|0
    0|0
  • Liseliler iş başında :D

1|1
    0|0
Yükleniyor...