Bakışma olayını kökten halletmem lazım artık..

Ya sınıfım benim bir çocuğa sürekli baktığımı, onu sevdiğimi düşünüyor. Belki çocukta öyle düşünüyordur. Biz o çocukla hiç samimi değiliz, anlaşamıyoruz. Bazen göz göze geliyoruz, bazen o bakıyor bazen ben.. Benim artık bakmamam gerek. Ama o kadar çok dediler ki Şu an hep bakma ihtiyacı hissediyorum kendimde. Ne yapayım yardım edin ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gözlerine hakim olamıyorsun seni çok iyi anlıyorum. Acaba şuan bana bakıyor mu ? diyorsun, lanet olsun bakıyormuş :D diyorsun, neyse kaçır gözleri hemen. daha sonra kaçırdım ama hala bakmaya devam ediyor mu acaba ? şöyle çaktırmadan bir bakayım, diyorsun bir saniyeliğine de olsa göz göze geliyorsun. :D

Bu meraktan kaynaklanıyor buna engel olamazsın. sonlanmasını istiyorsan biraz cesaretli ol hayırdır neden bakıyorsun sürekli de. emin ol bakmalar azalarak bitecektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bak... Bakma.. Senin elinde. Biz ne yapabiliriz ki yani.

Gözlük tak diye bir öneride bulunabilirim :D

0|0
    0|0
    • sınıfta gözlükle mi dolaşayım töbe estağfurullah

• "Bazen göz göze geliyoruz, bazen o bakıyor bazen ben."

Jargon da biz bu olaya "KESİŞME" diyoruz.. :)

Farkında değilsiniz. Birbirinizi kesiyorsunuz.

• Ayrıca evet manyağım. Sıkıntı yaratır mı?

• iyi aşklar anlaşmazlıkların çıkmasıyla devam eder zaten boşver bak gitsin

0|0
    0|0
    • ya öyle değil işte. Biz önceden samimi iki arkadaştık sonradan bu duruma geldik.

• psikolojik olarak sınıf etkisinden dolayı bakma zorunluluğu hissediyor olabilirsin bu normal istemsiz olan birşey ya da çocuga karşı birşeyler besliyorsundur içinde bu yüzdende bakıyor olabilirsin ama bak gitsin hatta bakmak yerine aynı sırada oturun :D

• Kaleminle defterinle oyna kafanı öne eğ

0|0
    0|0
  • ahahhaha çok iyiymiş mevzu :D

0|0
    0|0
    • komik tarafı nedir olayın ?

• ya işte insan bir süre etkileniyor. Geçen yıl böyle bir sorun yoktu. Bu yıl söylediler ve bu yıl başladı bakışma.

• çocuğu beğeniyorsn bence. sadece bakıosun diolar die bakmazsın yani. hoşlanıo bile olabilrsin. ya da çok çirkin olabilir çocuk ondanda bakıyo olabilrsn

• bende bizim sınıftaki bir kıza öyle bakıyorum hoşlanmıyorum ama bakıyorum nedeni bilmiyorum ara sıra göz göze gelinir bu sorun değil.

0|0
    0|0
    • bunu sorun haline getirmiyorum. Benim sorunum sınıfın dedikleri.. bıktım artık hergün biri diyor.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...