Erkekler eski sevgililerini ya da ilk aşklarını unutamazlar mı?

eski sevgilim beni sevemediğini söyleyerek terk etti.odasında günlük gibi bişey bulmuştum çıktığımız zamanlarda benden önceki sevgilisiyle ilgili şeyler yazmış.neler yaptıklarını onu ne kadar sevdişini falan.ben bu yüzden beni bıraktığını düşünüyorum beni o kızın yerine koymaya calıstı koyamadı unutamadı o kızı ayrıldı.gerçekten erkekeler ilk aşklarını unutamaz mı

Güncellemeler:
bıkac acıklama daha ekleyım kız 3 yıl boyunca gızlıden bunu aramıs konusmuslar saatlerce 3 yıl kızın adını bıle bılmeden oyle asık olmus sonra ısımler resımler gonderılmıs telefonda seks yapmaya baslamıslar sonra bulusmuslar otel falan derken 1 yıl boyle gecmıs sonra kız terketmıs bır erkek gormedıgı bır kızı sevebılırmı

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• eski heyecan kalmaz, hissizleşir o konuda ama asla unutmaz. Tabi bu çok etkilendiği kızlarda olur diğerlerinin adını bile hatırlamaz. en azından bende böyle.

Bazen yenilgiyi kabullenmek gerekiyor. Her kız benden etkilenecek diye bir şey yok. Eskiden kendimi çok çabuk bırakırdım şimdi ise bir kızla çıksam dahi kendimi bırakmıyorum hemen. kızın sevgisinden emin olursam öyle kendimi açıyorum. Benim sevgim değerli, çok asaletli bir kalbim var ve değerli bir şeyi savurmanın anlamı yok.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Ne kadar sevdiğine bağlı, seninkinin sevdiği belli o yüzden unutması hiç kolay olmaz ama ben sadece bir şekilde aklıma gelmesi gerektiğinde hatırlıyorum. Örnek: Bu soruyu görmesem aklıma gelmezdi, ara sıra gelir yani oda sevgiden değil, öylesine, boş zamandan.

0|0
    0|0
  • Ayrılmak şart değil. Hiç birlikte olmamış olsa bile...

"ilkokul öğretmeni. ilk hoşlandığı sevdiği aşık olduğu insan ve askerdeki ilk günü"

bunları asla unutmaz erkekler ^^

0|0
    0|0
  • Yaran Yorum Part :2264

Öyle şey olurmu Unutamaz hayır iyisiyle kötüsüyle imkansız Unutan Erkek P*ZEVENK tir :D

0|0
    0|0
  • Sende unutmaya bak derim.Odasına girmiş isen işi pişirimişsiniz,işini halletmiş gitmiş derim.Tabi olduysa :)

0|0
    0|0
    • her odasına gıren ısı pısırecek dıye bır kural mı var.

• Tabi olduysa dedim.En basiti sen onu görebiliyosan oku ya da gör diye koymuştur. :) Sinyali vermiş sana :)

• Bence sorunun cevabı yazdıklarında. Sende bulamadığı cinselliği onda bulmuş. Yaşının 18-24 olduğunu düşünerek, onu unutamamış değil... Cinsellik yaşamak istiyor.

0|0
    0|0
    • orasını anladım zaten o kızla telefon seksı bıle yapmıslar yazdıklarından anladıgım kadarıyla ama soyle bısey var kızı 3 yıl hıc gormeden telefonda konusarak sevmıs bu olabılırmı ya bır erkek gormedıgı dokunmadıgı bır kızı nasıl sevebılır

• erkek genelde hiç bir kızı unutmaz..senide unutmayacaktır..ama arada şöyle bir fark olabilir mesela onla ne kadar çıkmış senle ne kadar çıktı?

0|0
    0|0
    • onunla 3 yıl konusmus 1 yıl cıkmıs kız terketmıs bız bır hafta konustuk 5 ay cıktık o terkettı

• e tabi biraz uzun olmuş onunki...ve unutamamış olabilir ama bu onu sevdiği için değil..alışmış ona alışkanlıktan dolayı unutmamış..belli bir dönem seni de unutmaz..ara sıra mesaj atabilir tabi bir sevgili bulmazsa

• yok öyle birşey ilk aşk son aşk farketmez

0|0
    0|0
  • yani evet unutamam şahsen

0|0
    0|0
  • Ben unutmadım daha.Niye hatırlattın?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Herkes unutabilir, kişiye göre değişir.

0|0
    0|0
  • unuturlar fakat sen istediği kişi olmayabilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...