Eski sevgililer gerçekten unutulmaz mı?

Eski sevgililer elbet bir gün unutulur mu yoksa hep aklınızda mıdır özellikle şunu merak ediyorum ilk aşkınızı düşünün ilkinizi ve onda ayrıldınız ileride yine biriyle birliktesiniz hem de seviyorsunuz ilki aklınıza gelir mi yoksa unutmuş olur musunuz çoktan

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• :A esKi sevgiLi ne ya :o biTen birşey için eski demek ne Tuhaf :d ben oYsa bTen sigaraya eski sigara deniLdiğini hiç duymadım :D bunun gibi birşey buda ... :D

0|1
    0|0
    • Ne deseydim 1. Sevgiliniz mi :)) bunlar kaliplasmis kelimeler eski deniliyor diye bir eskiligi olmuyor :))

• Unutamadigim biri yok zaten ve kesinlikle haklisin daha onemli seyler var amacim ne olur ne olmaz anlamakti :))

• anLadım en iyisi boşver :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Erken olduğu için unutamıyorum sadece unutursun diye bir kavram yokki sadece alışırız... Bilmiyorum hala aklımda bu şehir beni boğuyor.. O kadar anı hatıra , yaşanılanlar...

0|0
    0|0
  • Unutulur güzelim.

0|0
    0|0
  • Unutulur elbette ben kimisinin ismini hatırlamıyorum artık.

0|0
    0|0
  • Unutulmaz ama yeni sevgilinin yanında da akla gelmez.

0|0
    0|0
    • Ne onden unutulmaz yani aklina gelmesini saglayan ne ilur

Kızlar Ne Diyor 4

• Unutulur, sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Unutulur.

0|1
    0|0
  • Şu an eski sevgilimin hiç birini hatırmalıyorum hiç aklıma gelmiyolar zaten ayrıldıysam benim için bitmiştir o yüzden ayrılmışımdır. Severek ayrılanlardan değilim yani. O da zamanla mutlaka unutulur. Ya da daha iyi biri çıkar ve unutturur. İstemesen de unutmayı unutursun

0|0
    0|0
  • öyle bir unutulur ki, şimdi yanımda olmayan asla hafızamda da duramaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...