Canınız sıkıldığında boş kaldığınız zamanlarda neler yaparsınız?

gününüz nasıl geçiyor benimki sürekli işten eve evden işe canım sıkılıyor ama ot gibi yaşıyorum : ) siz canınız sıkıldıgında neler yaparsınız ?

0|0
612

En İyi Erkek Görüşü

• Seçenekler;

- Dışarıda zaten canım sıkılmaz, eğer sıkılırsa hemen 2 kişi daha çağırıp ya bir mekana gideriz ya da biraz sakin bir yer bulup içecek filan alıp, kafamıza göre takılıp, muhabbet ederiz. (Genelde bir mekana gitmeyeceksek Atakule'nin altında botanik park var orası çok sessizdir veya K.ören'deki botanik parka gideriz)

- Evdeysem eve aldığım ufak spor aletleri var onlarla biraz çalışıp zaman geçiririm, mekik filan ardından duşa girip rahatlarım ve içimde çok kıpırdama yoksa oturup film seyrederim, mısır filan patlatıp. Gezme isteği varsa zaten arkadaşları ararım ya da en basiti söylerim bir kaçına bize gelirler evde oturup biraz zaman geçirir beraber plan yaparız.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Şu aralar aynı senin dediğin gibiyim,yeni biri ile tanışmak vakit öldürme çabasınada girebilirim.Şimdilik KS takılıyorum :) Herkeze cevap atıyorum.Falan filan :)

1|0
    0|0
  • emin ol herkes insanların 100 de 90 nı senin gibi yaşıyor birde ara sıra kitap oku sinemaya git komedi filmi izle iyi gelir

1|0
    0|0
  • yazık sana elle tutulur hiç bişeyin yok bence halka filmindeki kuyu gibi bişey bul ve kendini içine at :=)

1|0
    0|0
  • canım sıkılınca 3 şey yapıyorum ve gerçekten güzel oluyo.

neymiş bunlar dersen buna burda cevap verilmezki ...

1|0
    0|1
  • Sahile giderim bazen balık tutarım bazen kafamı dinlerim denizi seyrederek

1|0
    0|0
  • ks ye takılıyorum ne stres kalıyor ne can sıkıntısı bütün dertlerime deva oluyor:))

1|0
    0|0
  • KS'ye giriyorum.

1|0
    0|0
  • gizli soru sorup, gizliye cevabı kapatırım.

1|0
    0|0
  • balkona cikarim yakarim nargilemi kitabima dalarim...

1|0
    0|0
  • Araba kullanirim.

0|0
    0|0
    • araba kullanmayı bilmiyen napsın :)

• Araba similasyonu oynasin :))) saka bir yana bazi durumlarda bir film acip izlemek de bana iyi geliyor..

• film bile seyretmyrm :)

• bende aynıyım ama sımdı sıkılmıyor cunku

2000parcalı puzzle aldım onu yapıyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bizimkide sanki okuldan eve evden okula... bazan... okula gitmiyoz sinamaya.. gidiyoz... birazda geziyoruz.. :))

1|0
    0|0
  • Film izlerim, uzanırım.

1|0
    0|0
  • burda takılıyorum,yabancı dizilerimi izliyorum,bloglara bakıyorum falan filen internetteyim hep yani

1|0
    0|0
  • korku film

1|0
    0|0
  • uyurum

1|0
    0|0
  • Burada vakit geçiriyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...