Kapat

Futbolda ırkçılığa savaş

link

sizce bu haber ne kadar doğrudur? Diyelim doğru böyle bişey yaptılar onaylıyormusunuz?

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• bu gazete fena :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır birde şimdi bunlar UEFA ceza kesecek bize zaten kimse bizi sevmiyor, herkeş Fenerle uğraşıyo, Feneri engellemeye çalışan çok büyük güçler var

diye ağmıyorlar mı.. yemin ederim ölücem..

BÖYLE BİR ZİHİN YOK YANİ SPOR İÇİ VE SPOR DIŞI HİÇ BİR GRUPTA

0|1
    0|0
  • Bende duydum bugün sabah bu haberi..

Ya olan olmuş bundan sonra yapsan ne yapmasan ne ama ilgi çekici bir durum olabilir..

Onaylıyorum ben evet.. :)

1|2
    0|0
  • Amk. İsmini sevmesemde bu yaptıklarını beğendim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bugün de Chelsea buna benzer bir şey yapacak diye okudum dün bir soruda ama. ne kadar doğru bilmiyorum.

bu iddia ne kadar doğru bilmem de; Galatasaray'ımız "onurludur", kesin bir şey yapacaktır tepkisini koyacaktır. koymalı da.

1|1
    0|0
  • Zokora'yı da unutmamaları güzel:)

işte bizim farkımız bu...

1|1
    0|0
  • adamların kendi takımında da siyahi var ama fb lilerin yaptığına bak ya ayıp.

0|1
    0|0
    • :):):) hayır muzu atan adamın resmini gördüm? bu adamın haberi bile yoktur böyle şeylerde.. biri vermiş eline yollamış o kadar belliki :D

• ırkçılığa bende karşıyım ama aynı hassasiyeti öldürülen 20 yaşındaki fenerbahçeli genç için de göstermeliler. show yapmaya gerek yok

0|0
    0|0
    • sahada kendilerinimi öldürsünler?

• o 19 yaşında ki gencin esas katili o kluplerin yöneticileridir bil hassa AZİZ YILDIRIMDIR ortamı kışkırtıcı gerici milleti tahrik eden açıklamalar yaparak hem 19 yaşındaki bir genci ölü hemde 20 yaşındaki bir diğer genci katil yapmıştır umarım yaptıklarından sonra mutludur

• o ya da bu neden farketmez

konuyu fazla uzatmaya gerek yok

artık cahil cühela bir toplum yok kardeşim

alet olmayacaklar engel olacaklar

neyse bu muhabbet bitmez

eyvallah

Yükleniyor...