Spor (Fitness) yapanlar sorum size, sizce?

Supplement olarak sadece Gainer ve Protein tozu kullanarak iyi yerlere gelinebilir mi? Açıkçası bcaa , amino asit , kreatin vs karmakarışık supplementlere bulaşmak istemiyorum.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence sadece yiyecekle de sonuç alabilirsin bu tür ek besinleri bıraktığın anda yaptığın kasların sarktığını görürsün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bcaa glutamine ve kreatine aminoasit ihtiyacını karşılar gainer ise karbonhidrat ihtiyacını whey proteini zaten biliyosundur. hepsinin görevi işlevi farklıdır eğer kısa sürede faydasını görmek istersen aminoasit grubundan ben şu an bcaa glutamine ve kreatine kullanıyorum hem yağ yakımı hemde kas artışı ile birlikte enerji ve dayanıklılıkda veriyor. supplementlerden korkma tabi karaciğerinde sorun yoksa

0|0
    0|0
    • 3ay

ayrıca besinlerden alabileceğin protein aminoasit ihtiyacını örnekle yarım kilo et harici pilav tavuk balık gibi gıdaları tek öğunde yemen gerekiyor ve gün içerisinde de öğün sayının normalin üzerinde olması gerekiyor yani şu an sporsuz 3 öğün yiyorsan 5 öğüne çıkarman gerekir oda sana maliyet konusunda sıkıntı yaratabilir gücün yoksa tabi

• Kullanmasanda gelebilirsin sanırım bu takviyeleri çok mucizevi ürünler gibi hayal ediyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...