Uzun süre ya da az süre de olur spor salonuna devam eden kızlara bjr sorum olacak?

Neler yapiyorsunuz ve etkisini gördünüz mü? Benim 5 ya da 7 kilo falan fazlam var daha sonra hani fit bayanlar oluyor ya onlar gibi hafif kas yapmak istiyorum ama açıkçası 3 haftadır spor salonuna gidiyorum pek kilo veremedim ve ordaki hocalar pek güvenemiyorum ki bulunduğum şehirdeki en iyi yerlerden biri.

Güncellemeler:
Faydası olmayan VAKTİMİ ALMASIN

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kendin yap

0|0
    2|0
    • Asagida fitness aletleri ordada hep bizim hoca duruyor :D ne biliyim o yaptırmadan yapamıyorum kardiyo + pilates abs zumba gibi derslerle kilo verip kas yapabilir miyim

• sadece kardiyo kas yıkar evet agırlık kaldırman lazımki kas kaybını onle ve sıkılaşır vucut kesinlikle fitnes yap

• Bak işte sordugum bu. adam fitness yaptırmayıp derslere katil dedi. mesela derse gelemicem deyince ordan iki bacak hareketi yaptirdi. yani aynı şey mi o dersler

En İyi Kız Görüşü

• Hem beslenme hemde workout icin plan düzenlesinler hocalar sana en iyisini onlar bilebilir spor salonunda herkes ayni egzersizi yapmaz yani yapamaz hem daha 3 hafta olmus hemen bir sey fark edemezsin. Hocalara niye güvenmiyorsun ki?

0|0
    0|0
    • Program yapmıştı ama sonraki hafta toplu derslere gir dedi yani abs pilates onun da dersi var 4 gün onlara gir dedi ama ben internetten okuduğuma göre ağırlık çalışmak gerekiyor önemliymış baya ama o erkek için mi seni çalıştırılar mi?

• Ben diyecektim bir soru felan olursa yaz diye :) ayy yerim ne demek ama gizlisin ondan sen takip et bende ederim tamam mi? basarirsin eminim

• Yok hayir olmadi merak etme 😁 tamam etcem bende simdi

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• 3 haftada sonuç almak zor devam et

0|0
    0|0
  • Eğer cidden herşeye beslenmene uyuyosan en az 1 kilo vermen lazımdı

0|0
    0|0
Yükleniyor...