Fenerbahçe Galatasaray düşmanlığının sonu ne olur?

Gün geçmiyorki yeni bir haber gündeme oturmasın. Belki günümüz Türkiyesinde gündem değiştirmek için futbol kullanılıyor bilemiyorum ancak gerek yöneticiler futbolcular teknik heyetler gerekse basın, hızla bu iki taraftar gurubu arasında düşmanlığı zirveye taşıyor. Çalıştığım iş yerinde biri gs biri fb taraftarı bir ailenin şiddetli tartışması ve kavga ile sonuçlanan karakola taşınan hadisesi konuşuluyor. Ben Beşiktaşlıyım ancak sonuçta hep kaybedenler futbol severler oluyor. Bu düşmanlığın faturası sonunda yine taraftara kesilir diye düşünüyorum siz ne düşünüyorsunuz ?

Güncellemeler:
Ben Gs düşmanı değilim feneride gs yide sevmem ama şu dönemde fenerin yanındayız hiç bir kulup yok edilmesin herkesin takımı ligde kalsın avrupada oynasın yoksa futbol biter. Ben şahsen Beşiktaşı ligden çıkarsalar bir daha takım tutmam fenerlilerde galatasaraylılarda aynıdır...

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• hükümet çözmeli bu işi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Seni de Galatasaray düşmanı olarak hatırlıyorum ben..

Holiganlık derecesinde düşman değilim ama sevmiyorum nefret ediyorum o takımdan...

2|2
    0|0
  • Benim düşmanlığım yok kimseye.

0|0
    0|0
  • Sen burdaki en bilinen Galatasaray düşmanlarındansın

2|2
    0|0
  • Senin Galatasaray düşmanlığını ne yapacağız?

2|2
    0|0
  • :) sor sonra gizlen:))

0|1
    0|0
    • ( : gizli nası yakışıklımıyım diye baktım

Erkekler Ne Diyor 3

• link İkisininde yok birbirinden farkı

Hee gün gelir kardeş olurlar önemli olan nemalanmaları.birisi şeysini göstercek biri boğaza sarılacak.biri afralı tafralı hareketler yapıp ağzını burnunu oynatacak.diğeri açıkcası 3 temmuzdan beriye halen devam edecek.onları izleyen taraftar birbirini vuracak sonra onların sesi çıkmayacak veya kardeşiz biz yaaa noldukine diye safa yatacaklar

0|1
    0|0
  • tff darbe yapsın

0|1
    3|0
  • ahaha naptıysan zamanında kızların saldırısına upramışsın senin işin zor :DDD

0|1
    0|0
Yükleniyor...