Zayıflamak için spora gidiyorum. Öğün yerine gecicek tariflerini var mı proteinli ve besleyici :)?

Zayıflamak için spora gidiyorum. Öğün yerine gecicek tariflerini var mı proteinli ve besleyici :)

Güncellemeler:
Shake gibi

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Tavuğun göğsünden yapılmış yemekler gibisi yok. Az yağlı ve ya buharda bişmiş tavuk göğsü, balık çok güzel gider

0|1
    0|0
    • Daha farklı shake tarzı

• Anladım zahmetli biraz :)

• 3ay

Teşekkür ederim 😊

En İyi Erkek Görüşü

• Vücudunun proteinden çok enerjiye karbonhidrata ihtiyacı var. Güç ağırlıklı değil dayanıklılık üzerine bir çalışma yapacaksın. Evet tabiki kaslarında yıkım olacak ve bunlarıda tamir etmen gerek ama proteini kaslara kan vasıtasıyla taşıyan kan moleküllerinin enerji için karbonhidrata ihtiyacı var. İkisi mix şekilde satılan tozlar var. Fazla abartmadan ölçüsü ne ise o şekilde kullanarak spora devam et.
    Aynı ağırlıkla tekrar sayısını çoğaltarak hep devam et. Spor hocan yok mu?
    Birde zayıflayacaksan çok sıkıcı olsada ne yazıkki kardiyo çalışmak zorundasın.

0|0
    0|0
    • Hocam cok sağlam. Oda söylüyor zaten antremandan önce karbonhidrat lazım onu karşıla diye ama. Korkumdan fazla takviye yapmıyorum. Sabah kahvaltımi yapıyorum az ekmekle. Benim amacım takviye yapmak. Hocamla zayıflarken kastan kaybetmemek için uğraşıyoruz ve ise yarıyor.

• Süpersin. Böyle devam et hocam... :)

• 3ay

Eig için çok teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Ton balıklı salata
    Ekmek üzerine ton balıpı
    Tulum owyniri ekmek
    Yumurta
    Vb

0|1
    0|0
  • Yulaf+ kuru meyve+ceviz fıdık badem (isteğe bağlı) yumurta akı ile karıştır ya top top ya da borcama serip kesip pişir ya da kuru meyve koyma bal koy

0|0
    0|0
  • 1 dilim tam buğday/çavdar ekmeği üstüne fıstık ezmesi ve muz dilimleri... aynı şekilde yine 1 dilim tam buğday/çavdar ekmeği üstüne avokado ve yumurta...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...