Uefa ve Fifa Fenerbahçe'ye para cezası ve saha kapatma cezası verir mi?

G.Saray, Trabzon maçına ırkçılığı protesto etmek amacıyla siyah formayla çıkacak.

derbi öncesi fener taraftarları eboue ile droğba’yı hedef alarak sahaya müz atmışlardı. rezalet tek kelimeyle

droğba türkiye'nin en mükemmel yabancı futbolcusudur.

droğba ben türkiye'yi tanıtıyorum dedi ve üzgün olduğunu dile getirdi

si·zce uefa ve fifa Fenerbahçe'ye para cezası + saha kapatma verir mi?

not yalnızca 1 -2-3 ki·si· deği·l tüm stat taraftarı yapmış

0|0
8|26

En İyi Kız Görüşü

• karaktersiz insanlar Drogbaya maymun derken weboyu görmediler heralde

0|3
    1|4

Erkekler Ne Diyor 26

• Açıkçası birkaç kendini bilmez kişi yüzünden Fenerbahçe taraftarı ırkçılık yaptı demek büyük bir yanılgı olur. Eboue İnönü'de de bana ırkçılık yaptı demişlerdi. Kaldı ki Türkiye'de en son ırkçılık yapacak taraftardır Beşiktaş taraftarı.

O kişinin yaptığı resmen alçaklıktır. Bugün de açıklama yapmış midem rahatsız muz yiyorum hep diye ancak Eboue'ye doğru muz uzatıyor, foroğrafı yayınlandı. Keşke yeseymiş muzu şimdi daha büyük bir muz yedirecekler. O kişi bir daha stadyuma girmemeli.

Ancak şunu söylemek isterim, eğer ki Meireles öyle 10 maç falan ceza alacaksa bir daha kimse futbolun adaletinden bahsetmesin. En az 6 ay ceza alması lazım, bu çok net. Çünkü emsaline 6 ay ceza verildi. Beşiktaş Nouma'yo daha o hareketi yaptığı gece kovdu, ama Fenerbahçe'de tık yok. Yakışmıyor Fenerbahçe'ye böyle sessiz kalmak.

2|1
    0|0
  • Fenerbahçe takımı kaptanı Emre Belözoğlu ırkçılık yapıyorsa o takımın taraftarıda hayli hayli yapar böyle bir futbolcuya kaptanlık veren yönetimde suçludur kaptan dediği Selçuk İnan gibi olmalı bence Fenerbahçe ağır ceza almalı ayrıca ben Meireles ne kadar ceza alacak esas onu merak ediyorum

1|2
    0|2
    • merak etme madalya plaket alkış ödül para ikramiye verirler tff ve febe

• Meilelreste haklı ne olsa daha önce Tükürdüm ceza vermediler Başkanımız şike yaptı ama ceza vermdiler niye yapmayayımki diyor

• tüm sıtat dediğin 50 - 60 bin kişi bu ülkede o kadar renk ayrımı yapacak ınsanı bulamassın uefa fenere her turlu ceza verecek bu sepepten ya da başka bir sebepten zıra bır turk takımı ılk defa avrupada yarı fınale yukseldı elbette kesecekler onunu. Not :Fıransızların başarısı fıransanın.

0|2
    0|0
  • Kesinlikle çok ağır saha kapatma cezaları gelmeli 1 2 maç kesmaz sahaya atılan yabancı maddelerde var koskoca viski şişesi vardı camera çekti rezalet

1|1
    0|1
  • bır futbolu nasıl olurda savasa cevırecek kadar ya da orda suyla göz yasartıcı bombayla durdurlacak sekılde delırır bı ınsan...alt tarafı mac sankı dunyanın sonu...gs yense ne olur fb yense ne olur hepınız aynı ukenın evlatları degılmısınızde neyın ayrımı bu anlamıyorum...bı taraftar öldurulmüs..hay aynı evın ıcersınde bıle fb ya da gslıler var öldurmek ıstenıyomu nedır yanı...hıc bırsey turkuyeye yakısmıyoo..hıc bırseyı adaplı bı sekılde yapmıyoo...hele gecen 12 mayısda gözumle sahıt oldum... bu arada takım tutmuyorum...

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • faşist fener :)))

0|5
    0|2
  • Bir haber okudum chelsea li oyuncular bir maça drogbanın maskesiyle çıkacakmış yazıklar olsun ki temiz olduğumuz tek davayıda kaybettik teşekkürler fb bizi dünyaya rezil ettiğin için ilk önce şike sonra ırkçılığı bu ülkeye getirip dünyaya bizi böyle tanıttığın için seyircisiz maçta dahi seyircisiz oynama cezası almayı başardığın için tekrar teşekkürler fb bizi rezil rüsva ettiğin için

0|3
    0|2
  • ne çektiniz be şu fenerden ne çektiniz! onu çekme bunu çek diye gazetecilere tenasül uzvunu gösteren teknik adamınız var! ve siz bu adama imparator diyorsunuz.hala muzdan bilmemneden bahsediyorsunuz !

1|0
    0|0
  • fenevbahçe maalesef ülkenin her konuda yüz karası olmuştur ve suçu hep Galatasaray'a atmıştır . Ölen fenerli de çok temiz ve iyi biri değil onu da belirtiyim .

2|2
    0|3
  • İşiniz gücünüz FB olmuş,1.si fotoyu çeken ve muzu atan adam onu musleraya gösterdiği ortaya çıkmıştır.Tüm dediğin kanıt yoktur.FB zenci vardır.GS Zencileri tamamen kışkırtmakk üzere hele ki ebue yapıldıysa hak etmiştir.Afrika da bir beyaz yapsa aynısı yapılırdı.Ama zencilere yapılan bir hakaret yok.GS 'nin oyunlarıdır.FS Futbolcuların ve heyetin taraftara yönelik herşeyi kanıtlıdır.Fotoğrafları bulup araştırabilirsin.Bu yüzden aklını cezaya kaptırma,tek ceza alacak isim mierelesdir.

0|1
    1|3
    • Yanılıyorsun, muzu Eboue'ye gösteriyor, fotoğrafı var. Ama ben bu adam yüzünden Fenerbahçe'nin tüm seyircisine ırkçılık yapıyorlar denmesine karşıyım. O adamın terbiyesizliği asla tüm camiaya mal edilemez.

• Bunuda şikayet ettim tekrarlanmış soru.. Modlar kahve içinde ayılın la..

1|1
    2|0
    • sen var ya ruh hastasısın bence normaldir bunu yapman

• Karakter dersi verene bak la.. Kozby şov..

• senin etrafında çok var sanırım ben bilmem o dediğini

• fener taraftarı o kadar salak ki. kendı takımındakı zencılerı unutup gs ye muz atıyo. beyın fakırleri işte

0|1
    0|2
  • Futbolu ülkece unutalım artık bence, biz bu değildik ya.

zaten Dünya kupasına gidemeyecez.

Bu holiganlar yüzünden Türkiye bile atılır. değil fenerbahçe.

0|0
    0|0
  • fenerbahçeye verirmi vermezmi bilmem ama emre gibi karaktersiz bir adamı değil türk futbolundan dünya piyasasında silmesi gerekir kadıköydeki olayların baş sorumlusu o karaktersiz adamdır

0|0
    0|2
  • Onu yapanı taraftar değil insan olarak bile görmemeliyiz. Fanatizm insanların beynini yok ettiği gibi gözlerini de köreltiyor. Yazıklar olsun bu hale getirenlere

0|0
    0|0
  • vermezlerse şaşarım ama Blatter para cezası çözüm değil dedi... köklü bir yaptırım bizleri bekliyo...

0|0
    0|1
  • eğer Fenerbahçe ceza alınca mutlu olacaksan en ağır cezayı versinler

0|1
    0|2
  • Tekrarlanmış soru şikayet ettim bunuda..

0|2
    2|1
  • gerekirse 5 sene muz yemem demiş tüpçü

0|0
    0|0
  • trabzona aynı olay yapan fener değil mi

0|0
    0|2
  • Vermez

1|0
    0|1
  • Yok yapmasınlar demirören çok üzülür

0|0
    0|0
  • ya abartmayın ya. bu kadar olur ne var simdi ırkcılık mı bu ? muz atmışmış. ne yani beyaz da olsa muz atsane olacak bartı. ırkcılık bu degil. kasmayın bosuna.

siz ırkcılık görmemişsiniz.

fenerde de siyahlar var. ırkcı olanın takımında neden siyahi oynasın ? sacmalamayın. sizin geniş düşmanlık fantaziniz resmen. salak sacma yorumlar atmayın.

Kendi senaryonuzda yüzüyorsunuz.

ırkcı olan taraftar kendi futbolcularını da istemez. Bu kadar fener düşmanı olmayın ya. at gözlüklüsünüz hepiniz.

1|1
    0|0
  • Emre meloda ne gelmiş bıraktı ne gelecek ! Kezaa volkanda aynı, bu 2 futbolcu ortamı gerdi stadaa gidemedik yayinci kuruluşa devam ..

Ön sırada bir gsli bir fbli tartıştı üniv. Öğrencisi bir birlerini tanimiyorlar 15 dk . Rahat tartıştılar spor dostluk kardeslikse 3 puanı almışsin dostluk mesaj verir hep birlikdeseyircine gidersin oratamı germezsin mileet güneyde caniyla uğraşirken sonuçda gs yenilsede bir sey değişmiyor

0|1
    0|1
  • 7enevbahçe derhal küme düşmelidir yeter artık !

1|1
    0|3

Kızlar Ne Diyor 7

• formanin arkasina da cinayeti protesto icin öldürülen cocugun resmini bastirsinlar.

0|5
    2|1
    • artıladım

• hayır tabıkı kınıyoruz bız yorumlarıma bakarsan zaten kalbıne saplaması cok kotu olmezdı ozaman :(( annesının halın dusunemıorum bırı hapıse bırı mezara :(

• bıde bıcak tasıma olayı var oda ayrı bır dengesızlık:@ ne ısı var bıcakla

• Abartmasın dengesizler öyle bişey olmaz

0|1
    0|1
  • alacaklarını sanmıyorum tabıkı bu yapılanlardan tum fenerlılerı suclamak dogru olmaz

ama gercekten futbolcular ornek olmalı meıreless ın hareketı ıse buyuk cezayı hakedıyor zamanında yapan futbolcu cezalandırılmıstı sımdı oda cezalandırmalı.

0|2
    1|0
  • öyle bisey yok ulan ne bilmeden konusuyonuz? tek bir taraftar sifatli serefsiz yapmis onu, o da basın aciklamasi yapti ve kanitladi 'sahada yalnizca muslera varken yaptigini. nasi boyle bısey olabilir? 'sow-webo-yobo ne ulan o zaman fenerbahcede

0|2
    0|0
  • fatih terime nasıl sahaya karışıyor sahaya giryor müdalaehe ediyor dye ceza geliyosa fenerbahçeye daha ağır cezalar gelmeli.başta emreyi de futbol hayatını bitirmeli

0|2
    1|1
  • evet TÜRKİYE TARİHİ Fenerbahçe sayesinde ırkçılığıda gördü .. daha neler yapacaklar bunlar, gittikçe kendilerini aşıyorlar

TÜRKİYE TARİHİ mi bu arada ırkımızın varoluşundan beri bir ilk tir bu!

0|1
    1|2
  • Dünde söyledim gerizekalı önce kendi takımında ki oyunculara baksın..

Umarım iyi bir ceza alırlar..

0|1
    1|4
Yükleniyor...