Dirk kuyt'ın açıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz..?

tam bir profesyonel olduğunu düşündüğüm dirk kuyt'tan beklediğim açıklama oldu..eğrisi ile doğrusu ile söylemiş

açıklama;

"Drogba’ nın yaptığı çok yanlış. Irkçılığa karşı tavrını destekliyorum.

Arkadaşlarım da destekliyor. Webo ve

Sow ile ilgili söylediği sözleri de

destekliyorum. Açıklamanın ondan

sonraki bölümünü çok tehlikeli

buluyorum. Drogba kariyerindeki bir

oyuncuya hiç yakışmadı. Birkaç kişinin

yaptığı olayı Fenerbahçe’ ye mal ediyor.

Bunu kim yaptı ? Tüm Fenerbahçeliler

mi ? Dünyaca ünlü oyuncu böyle bir şey söylediği zaman tüm ajanslarda yer bulur. Kasten yapmadıysa çok

amatörce buluyorum. Beni de dünya kamuoyu takip ediyor. Ben de maçtan sonra meydana gelen ve hiçbir renge ve taraftara bağlanmaması gereken bir cinayeti, "Kaybetmeyi hazmedemeyen

6alatasaraylılar taraftarımızı öldürdü." diye yazsam büyük infial uyandırırdı.

İsteseydim bunu yapabilirdim. Ama bir faydası olmazdı. Drogba’ nın bunu

amatörce yaptığını düşünmek

istiyorum.

6alatasaraylıların sahaya çıkmadan

önce ve sonraki hareketlerini düşününce bu açıklamanın da masum olduğunu düşünmüyorum. Bizi ve taraftarı gerip ceza aldırtmaya çalıştılar. Maçı kaybettikten sonra bu kadar abartılı bir sevinen ve soyunma

odasında kutlama yapan takım ilk kez

görüyorum. Bunun taraftar önünde

olması çok tehlikeliydi. Büyük olaylar

çıkabilirdi. Arkadaşlarım ve teknik heyet de böyle düşünüyor. Onların adına da konuşuyorum. Alay etmeye yönelik koşularını herkes gördü . Meireles’in yaptığı hareket yanlış. Ancak Sabri’ nin oyundan çıkarken yaptığı hareketleri de herkes gördü. Neden Meireles durduk yere böyle bir şey yapmış gibi konuşuluyor? Sabri’ nin devre arasında İsmail Kartal’ a ettiği küfürü net bir şekilde duydum."

Güncellemeler:
...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım sanki olanlar normalmiş gibi gösterilmeye çalışılıyor kuyta hiç yakıştıramadım meirelesin hala koruncak bir tarafı varda benimi bilmiyorum? Kaldıki bu ilk vukaatı değil. Çok ağır ceza gelmeli ve bnce fb yönetimi bu adamdan kurtulmalı. Hakemede tükürmüştü neymiş sıvıymış mıvıymış geçiştirdiler ama bu kadar olmaz

1|0
    0|1
    • hacı Meireles’in yaptığı hareket yanlış. diyo adamda zaten bende savunmuyorum tabiki yanlış..

esas mesele kulüplerde bitiyo zaten fener vericek meirelese volkana ceza ya da ne gerekiyorsa gs verecek sabriye hasan şaşa ceza ne gerekiyorsa .. öyle pfdk vsye kalırsa yok size az ceza geldi bize çok geldi kavgaları daha çok olur bu memlekette..

bu olayı çözecek olan kulüplerdir kendi içinde.. oda tartışılır zaten

• olay yine kulüplerde bitiyo işte kardeşim.. volkanla sabriyede eyv edilicek bir durum yok..oradada volkanın sabrinin annesine küfür ettiği söylenmiş bunun doğru oldugunu düşünmüyorum volkan onu yapsa orada üzerine yürüyen sabri olur bana kalırsa o konu muamma bence..ırkıçılıl ailgili bizim ülkemizde yoktur böyle şeyler o gerizekalı taraftar ne amaçla gösterdi bilemiyorum rıkçılık anlamında göstermesi için aptal olması lazım çünkü droğbanında dediği gibi bizim golümüzü maymun kardeşi attı

• yabancı madde olayı dersen o yıllardan beri var yine kulüplere düşüyo iş..gs stadında bir maç hatrlıyorum sahanın ortasına kaçmıştı futbolcular.. yani böyle kıyaslama ile olmaz takımlar suçlu çünkü omalzemeler içeri bilerek alınıyo kulüp tarafından

Kızlar Ne Diyor 1

• olayda ağır tahrik vardı bunu mobese kameralarından da incelediler zaten . tamam öldürülmesine üzüldüm ama onun öncesinde onlarında zanlıya karşı kötü muameleleri var . kimse kimseyi sebepsiz öldürmez .asla hak vermiyorum ama öldürmesem onlar beni bıçaklayacaktı dedi

2|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 4

• kuyt gerizekalının teki fenerlinin cinayetinde esas suçlu kendisi 10 kişiyle 1 kişinin üstüne saldırmışlar orda bıçaklamasaydı linç edeceklerdi onu.

1|4
    1|4
  • yanlış işler bunlar

0|0
    0|0
  • 2012-2013 Şampiyonu Galatasaray'ı neden Tebrik Etmedi ?

Sözde centilmen futbolcu diye geciniyor.

Sezonun En Büyügü,Galatasaray !

0|1
    0|3
  • çok doğru konuşmuş macın en efendi isimleri kuyt webo yobo selçuk burak hamitti

0|0
    0|0
Yükleniyor...