Bir eski sevgili düşünün...

... ayrılalı 3 ay oluyor öyle kötü de ayrılmamışsınız. Yolda ne zaman karşılaşsanız yüzünü çeviriyor hemen kasıyor kendini falan. Amacı ne olabilir? Nasıl tepki verilmeli? Ben beraber o kadar geçirdiğimiz zamanların hatırına bir selam vermeyi düşünürken o tavırları zoruma gidiyor. Yabancı gibi çek git yanından saçma yani.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• aşkın nefrete dönüşmesi pek sık karşılaşılan bir durumdur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sen mi ayrıldın o mu?

0|0
    0|0
  • Aynısını bende yapmıştım.Tabi sizin durumları bilemem öyle ben isteğince gel sevgil,istemyrm değince ayrılalım havası olursa daha çok ahva yerine babayı alır kızlar :) Sizi bilemicem :)

0|0
    0|0
  • nasıl ayrıldıgına baglı bır durum ve ona acı cektırmıssın demek kı yazık onada bee

0|0
    0|0
  • ben o karşıdaki insan doğrusunu yapıyor sende onun yaptığını yap tabi yeniden birşeyler düşünmüyorsan

0|0
    0|0
  • al bendende o kadar bende öleyim lanet olsun gitmek istiyorum ama olmuo işte tekrar kapılmaktan korkuyor insan

0|0
    0|0
  • o olması gereken en doğru şeyi yapıyor silmiş

0|0
    0|0
  • ya boşversene sen niye takıyosun onu o seni takmıyo ko götüne yeni sevgili ara

0|0
    0|0
  • Benim Gibi .) Belliki Senden Hiçbir beklentisi yok yüzünü görmeye bile tahammul edemiyor.

0|0
    0|0
  • bir selam verse arkası gelir onun da o yüzden hiç bulaşmak istemiyor anlaşılan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• valla cnaım kusura bakma ama en doğrusunu yapıyor. ki sende aynısını yapmalısın. eskide yaşanmışlıklar var deyip hatrı araya katarsan küllendiyse aşkın yeniden canlanması ve yeniden yanması kuvvetle muhtemel. yani şimdi sen diyorsun ya bir selam nereleri doğuru bilemezsin.boşuna demiyolar eski sevgiliden dost olmaz diye. bırak bu yabancı gibi aykalarını. basbaya yabancısınız artk

0|0
    0|0
  • ne amacı olacak. istemiyor seninle konuşmak istese selam verirdi yaklaşmaya çalışırdı en azından hareketleriyle az da olsa belli ederdi bunu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...