Kapat

Türkiyenin en iyi taraftar grubu hangisi?

Şimdi ekleyemediklerim var bu gruplar belirli şeyleri kanıtlamıştır ve objektif olarak seçilmiştir siralama yapmadım yukariya buyrun kararı verin
#A. C. A. B

• çArşı
    A seç
  • Gecekondu
    B seç
  • Karşıyaka Çarşı
    C seç
  • Yalı
    D seç
  • Texas
    E seç
  • Nefer
    F seç
  • Şimşekler
    G seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Sorman bile hata!

Tabiki Çarşı❤❤❤❤❤❤

0|3
    0|2

En İyi Erkek Görüşü

• uA sadece Türkiyenin değil dünyanın en büyük taraftar oluşumudur ben geçerli verilerle konuşurum araştırılabilir kişisel olarak oymuş buymuş söylemlerine bakmam uA yaptığı etkinliklerle dünyada ses getirdi ses rekoruda uA da ayriyetten gerke toplumsal mesaj gerek takıma olumlu ya da yeri geldiğinde tepkisini koyarak büyüklüğünü ispat etmiştir tepkisinide en ağır şekilde koyar anlamayanlar iyi gün tarftarı der düz mantık trübünde iki daddirirdiddit en iyi taraftar grubuyum çek kafayı git maça bağır maçla alakan bile yok faule doğru düzgün tepki vereme en iyi taraftar grubuyum yok arkadaş :)

0|2
    0|3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 9

• Saha içi ve saha dışı olarak en köklüsu ve en iyisi tartışmasız çArşı. Bazıları takım taraftarligi ile taraftar gruplarını bir tuttugundan işin farkına varmaz.55 bin kişinin çıkardığı sesi 20 bin kişiyle çArşı desibel rekoru kırmıştır. Tribün kültürü olanlar bunu kabullenirken hayati boyu maksimum 3 maca gidip omurunu tvden mac izleyerek geçirenler kolpalik yapabilir

Anadoluda ise Ads sismsekler, eses, ksk çarşı , tatangalar

0|3
    0|2
  • Şimşekler

0|2
    0|1
  • Carsi tabiki , futbol taraftarligini asmistir

0|2
    0|2
  • çArşı apayrı zaten de Tatangaları da beğenirdim

0|2
    0|0