Erkekleeeer cevaplayın cınıms:D

Bir kızla cıkıyordunuz birbirnizi çok seviyordunuz. Sen o kıza haksızlık yaptın falan vs ayrıldınız. Kız sizden sonra kmseyle cıkmadı . Kendine bakmaya basladı çok güzelleşti . Onu gördükçe pişman olurmusunuz . ya da ne yapsa pşmn olursunuz?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Tavsiyeye girmeyip merak ettiğin cevabı vereyim ama cevabım benim için geçerli.

1. Onu daha önce çok sevdiysem muhakkak güzeldir.

2. Ayrılış sebebi önemsiz birşeyse, onu daha sonra görsem ve daha da güzelleştiğini görsem büyük ihtimalle pişman olurum. İçim gider. Ama, şart: ayrılık sebebi önemsizse, öylesine tartışıldı ve ikimizde kapris, gurur yaptık ve aramadıksa birbirimizi pişman olurum.

3. Mesela, bir yerde tekrar karşılaşsak ve onu çok mutlu görsem ve bana somurtmasa ama çokta yüz vermese, sıradan problem yaşamadığım bir arkadaşım gibi davransa, neşeli ama umursamaz görsem daha bir içim gider. Mekandan yalnız ayrılınca, acaba bir erkek arkadaşı mı var? Onunla buluşmaya mı gidiyor? Bu yüzden mi neşeli soruları aklımdan geçer.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• İlkokulda bir kız vardı biz beden eğitimi dersinde bahçedeyken camdan çıkıp benim ismimi filan söylerdi, durmadan bir şeyler yapardı, gülerdi filan 7. sınıfta olması lazım, hatta millet git konuş diyordu, bende ya s. et dedim, aradan baya zaman geçti kız çok farklı oldu, eski haliyle alakası bile yok ama pişman mısın dersen hayır derim, sadece o zaman olduğu gibi gelip bir şeyler yapıp ilgilense şimdi konuşabilirim, pişman değilim zaten kız İzmir'e taşındığı içinde istese bile olmaz :)

0|0
    0|0
  • ulan eski sevgililerim çok fena olmuşlar ya benleyken idare ederliktiler şimdii herkes peşimde i*nelerin D:

0|0
    0|0
  • Mallığıma doymayayım /:

0|0
    0|0
  • Beyler bırakın bu ayakları sevgı sevgılınızle ayrılıcaksınız kız taş olucak ayrılmıssız bıtmıstır benım ıcın dıceksınız yaaalannnnnn söylüyorsunuz uleynnnn :D

0|0
    0|0
  • pişman olmam. zaten ayrılmışım umrum da olmaz.

0|0
    0|0
  • Güzellik görecelidir. Belki diğer insanlara güzel gelen bana güzel gelmez. Eğer bana gerçekten güzelleşmiş gelirse elbet içimde burukluk olur ama aşk yoksa sıkıntı yok bir soda alır gazımı.

0|0
    0|0
  • zaten doğal güzellikli biriyle çıkacağım için extra çabayla daha da güzelleşemez.. bir şey yapıyorsam pişman olmam olmamak için elimden geleni yaparım

0|0
    0|0
  • olmam.zaten kız hak etmiş ki ondan ayrılmışım . bakım yaptı diye mi pişman olacağım :) o şimdi yanımdaki kızı görse depresyona girer :)

0|0
    0|0
  • Haksiz oldugunu kedi biliyorsa senin bisey yapmana gerek yok, kendi tipis tipis gelir ;)

0|0
    0|0
  • Ben olmazdım o güzelleşiyorda biz mala mı bağlıyoruz bizimde tipimiz oturuyor :D

0|0
    0|0
  • duruma göre değişir

0|0
    0|0
  • baksın elbette mutlu olurum güzel gözükmesi hoşuma gider

0|0
    0|0
  • yok ya neden pisman olayim ki.pisman olan erkek yatmadysa onunla hc yatmadi die olur yoksa takmaz

0|0
    0|0
  • BIRAKTIYSAM BİTMİŞTİR ZATEN AYRICA SON PİŞMANLIK FAYDA ETMEZ :D

0|0
    0|0
  • Hayatta pişman olmam

0|0
    0|0
  • ne kötü bir durum aman allahım :D aklımı zihnimi zurriyetimi... :D:D eskiden bana çıkma teklifi edip kabul etmedigim kızlar simdi sümük atmıycak derecede güzeller anladın umarım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hiç bir şey yapmasan da pişman olur.ortada haksız bir durum varsa.

0|0
    0|0
Yükleniyor...