Drogba'ya yapılan ırkçı saldırılara cevap Efsanemiz Lefter Rum ve Hristiyandır

dünya basınına taşındı olay o taraftarda musleraya yaptım diyor muslera ne yaptı sahanın en masumuydu ne suçu var musleranın da o muzu gösteriyorsun sizce musleraya niye yapmış olabilir ki

0|0
412

En İyi Kız Görüşü

• o hareketı yapan musleraya yapmıssa kafasında sorun ararım muslera herkezın s evdıgı bırısıdır

0|2
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• kime yapıldıysa yanlış

0|0
    0|0
  • ilkel bir toplumuz!

0|1
    0|0
  • sahadaki en düzgün insan muslera ona niye yapıyor bari düzgün bir yalan söyleseydi rieraya yaptım falan deseydi..

1|2
    0|0
  • maymun gibi kalecisin falan mı demeye çalışmış anlamdımki ..fenerbahçeliyim ama bu olayı savunuucak tarafı yok eğerki ırkçı amaçla yaptıysa ..ki nasıl ırkçı amaçla yaptıgını anlamak mümkün değil çünkü bizim takımımızdada zenciler var.. saçmalık

1|1
    0|0
  • Bazen smod olmak istersin ..

Ne futbolmuş beeh ! Bir topun arkasından koşan topalak hep. IQ 3-5 arası medcezir ..

Başka işiniz mi yok ..

0|0
    0|0
  • Rezil bir camia,rezil..

1|3
    0|1
  • Taktınız fenere mk.. Ne fenermiş kabusunuz oldu rüyalara giriyor..

1|1
    0|3
  • yav he he

ırkçılık,şike,çirkeflik,terörizm hepsi fenerbahçe de

türk futbolunun kara lekesi

0|1
    0|0
  • Türkiye'de ırkçılık yoktu yeni mi türedi.

0|1
    0|0
  • sen hristiyanmısın ?

0|1
    1|0
  • yahu arkadaş altı üstü bir maç bir olay tamam abartmayın. futbolu zevk olarak değil hakaret,şiddet,kavga olarak görüyorsunuz .

0|0
    3|2
  • Musleranın muz yerim gol yemem söylemi var. onun için musleraya gösteriyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hello gaza gelen türk halki. en iyi kürt ölü kürttür yok iyiki türk dogmamisim kürt oldugum icin gurur duyorum vs gibi irkci saldirilari görmezden gelip muza bukadar takilmanin sebebi ne acaba. o ülkede mezhepi farkli diye insan yakildi körmüsünüz mal misiniz malak mi.

1|3
    4|3
    • sen knuştun sen dinledin be güzelim zerre kadar seni tınlayan yok

• Aynı konuyu gizliden açmış bu.. :D

• Gizliden açan yasaklayıp açıyor yasaklayıp açıyor.. Bende aynı cevabı sallıyorum.. Nöronları yanmış bunların.. sdhgj

• olay basına sıçrayınca kıvırmaya çalıştı .yalan söylüyor

2|0
    0|0
  • Yahu bırak Allah aşkına gerizekalı yalan söylüyo...Kendince temize çıkmaya çalışıyo bir şekilde..

2|0
    0|0
Yükleniyor...