Bir buçuk ayda bacaklarımı nasıl inceltebilirim?

Diyet yapıyorum günde 1-2 saat yürüyüş yapıyorum ama daha etkili olsun istiyorum mesela bacaklarım kalın ve istediğim kıyafetleri gittiysem yakışmıyor. Mesela şu tarz kıyafetler giymek istiyorum ama mankenler olduğu gibi durmuyor bende moralim bozuluyor :(

Mesela etek giymek istiyorum uzun etekleri çok seviyorum ama kalın olunca yakışmıyor :(

Bir buçuk ayda bacaklarımı nasıl inceltebilirim?

Bu eteklerden giymek istiyorum ve yakınsın istiyorum ve 1-2 aya kadar ne yapabilirim?

1.70 boy 68 kiloyum basenler fazla, kilolar alt kısım da :(

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• spor yaparak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Amatör olarak spor yapıyorum ve kendi çapımda insanlara bu konuda rehberlik ediyorum google a p4p yaz ve ilk çıkan linke tıkla orda bölgwye göre hangi hareketleri yapacağın tek tek gösterilmiş ısınma gibi hareletlerle ilgili veya başka konularla ilgili sorun olursa mesaj atabilirsin ama hangi sorudan geldiğini belirt yoksa direk siliyorum

0|0
    0|0
    • Tamam bakıyorum şimdi çok teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Yuruyuş diye spor mu var koşman gerek dimdik durum yanlara belini kırmadan eğilmen gerek basen yakar

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür deneyeceğim bunu günde kaç tane yapmalıyım

• Normal insan vücudu 35 dk spordan sonra kalori yakmaya başlar 35 dk koş tabi dinlen ama bu 1 dk geçmesin vucud tam ısındıktan sonra dimdik dur yanlara ama baya eğilmeye çalış beli bukme ne kadar yaparsan kardır mesela bugun 20 tane yaptıysan yarın 25 tane yapmayı dene spordayken kalın giyin ama spordan sonra ılık su iç ılık suda banyo yap

Kızlar Ne Diyor 3

• Squat ve sumo squat yapabilirsin bunları yaparken ağırlık kaldırmak daha kısa sürede daha etkili olur, moralini bozma

0|0
    0|0
  • Play stordan 30 günde fit progmını indir onu yapmaya başla bak nasıl kilo vericek bacakların

0|0
    0|0
    • Süpersin teşekkür ederim 😀😀

• Tamam yinede tekrar teşekkür ederim :) Tüm vücut çaylak 1 yapıyorum 1 ay devam ediyorum bakalım ne olacak :)

• İnşallah işe yarar canım bu arada protein ağırlıklı beslen ve yumurta yoğurt peynir eksik etme

• Bisiklet yürüyüşle 60 olur

0|0
    0|0
    • Bisiklet fazla yormuyor ama deneyeceğim sağol :)

• Bence spor salonuna git bisiklet koşu bandı dışında fitness hareketleri de var hafif ağırlıklarla başlayabilirsin ve mekik vs de var ben bu hafta başladım aylık 90

Yükleniyor...