Usain Bolt olimpiyatlarda bir sürpriz daha yapar mı sizce?

Usain Bolt hala kırılamamış olan 9.58'lik kendi 100 metre rekorunu bu Olimpiyatta geliştirebilir mi sizce?
İnanılmaz bir sürpriz daha yapar gibime geliyor acaba sizde öyle düşünüyor musunuz merak ediyorum doğrusu... :) :)

• Evet, rekoru geliştirir.
    77% (27)44% (18)59% (45)Oy Ver
  • Hayır, o kadar da değil ya.
    23% (8)56% (23)41% (31)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Gelistirmesine gerek yok herif kosarken digerleriyle dalga geciyor zaten. Istese kendi rekorunu rahatlikla kirar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben Bolt'un hem 100, hem 200 hem de 4x100'de ünvanını koruyacağını düşünüyorum. Ama 2009 yılından sonra Dünya rekoru seviyelerine bir daha pek uğrayamadı. Kazanacaktır ama rekor zor.

0|1
    0|0
    • Bu arada olimpiyatların lokomotif dallarından olan atletizm 11 Ağustos'ta start alıyor ve 100 m finali 13 Ağustos'ta koşulacak.

• Güzel düşünüyorsun iyi niyetlisin ama 9.10 hatta 9.20 bile çok zor.100 metre rekorunun gelişimine bakıldığında 1964'te rekor 10.06 ile Bob Hayes'a aitken bundan 52 yıl sonra 0.48 gelişerek 9.58'le Bolt'a ait. Yani 9.10'lu dereceler için bu gidişata göre 50 küsür sene beklememiz lazım.

• Evet biraz iyi niyetli konuştum :) Gerçekten öyle bizim ömrümüz yetmez belki görmeye :D

Kızlar Ne Diyor 6

• bence yapabilir. kaza ile hayıra tıkladım :)

0|1
    0|0
    • Çoğu kişi yanlış mı tıkladı ne sabahtan beri başa baş gidiyor anket ya :D :D olsun olur böyle şeyler dostum görüşün için teşekkür ederim.

• rica ederim :)

• sakatlanmasa evet derdim de biraz sıkıntı olabilir bu sene bence

0|1
    0|0
  • Evet rekoru geliştirir

0|1
    0|0
  • Bence yapabilir

0|1
    0|0
  • yapabilir.

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 6

• yapar

0|1
    0|0
  • Çok zor, sakatlıklar geçirdi o rekordan sonra eski formunda değil. Birinciliği bile kaptırabilir

0|1
    0|0
    • 9.58 lik derecesinde sonralara doğru artist artist hareket yapmasına rağmen bu derece gelmişti mesela hatırlarsınız :D söz konusu bu adam olunca imkansız gelmiyor pek ama bakalım :)

• Zaten bir sakatlık durumu var. Ki o rekoru kırdıktan sonra da o süre hiç yaklaşamadı zaten. Ayrıca adam her türlü fark atıyor.

0|1
    0|0
  • Geliştiremez.

0|1
    0|0
  • yok...

0|1
    0|0
  • yaparsa helal olsun demekten başka bişi gelmez elimizden

0|1
    0|0
Yükleniyor...