Hiç ölmüş birini gerçekte gördünüz mü?

Hayatınızda hiç kaybettiginiz birini gerçek hayatta gördünüzmü? Veya yanınızda olduğunu hissettinizmi? Amcam dedesini görmüş pencerenin önünde duyunca çok etkilendim :/

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• dedemı gormustum cocukken.hatta konusmustum ve tekte degıldım arkadasımda yanımdaydı . cok heyecan yapıp hemen annemı evden alıp tekrar gıtmıstım oraya ama yoktu. nerden hatırlattın bak gene garıp oldum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Amcanın ruh sağlığı bozuk.

0|0
    1|0
  • Amcanın hayal gücü bayağı iyi desene.

0|0
    1|1
  • hatay da çok oluyo bu gibi olaylar özelliklede reenkarnasyon olayları bir kaç arkadaşımın da başına gelmiş bu gibi olaylar

0|0
    0|0
  • Görmeyi çok istediğinden olmasın?

0|0
    0|0
  • hayal görmüştür belki de.

0|0
    0|0
  • hayır görmedim

0|0
    0|0
  • gayet normal..bende gördüm.anneannemi felan

0|0
    0|0
  • İşte bunlar hep beyin. Bende neden görünmüyor bunlar abi , beynimde odaklanamıyorum sanırım :((888

0|0
    0|1
  • 5 yıl önce sevgilimi kollarımda kaybettim onun en sevdigi müziği dinlerken hala yanımda oldugunu hissediyorum

0|0
    0|0
  • evet çevremde gördüğünü söyleyenler var ama ben o kadar mübarek bir insan değilim (Allah bilir gerçi) henüz kimseyi görmedim genelde dinine bağlı yaşlılarımız görürler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet babam ı gördüm , ben en son babamı morgda öpmüştüm toprağa verildiği gece yanıma geldi ve beni öptü açıkça gördüm

1|0
    0|0
  • anneannemi gördüm vefatından yakın zaman sonrasında belkide halüsinasyondu bilemicem pek kurcalamamak takılmamak lazım ruh saglıgı bozuk diyen arkadaslar bazı seylerden bir haberler belliki.

0|0
    0|0
  • Hayal görmüştür.

0|0
    0|0
  • Allah uzak etsin inş :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...