En iyi arkadaşımsın çünkü ...............?

İyi Arkadaşımsın , Çünkü ; …

hadi boşlukları doldurun bakalımm :)

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• İyi Arkadaşımsın , Çünkü ; …yüzüme gülüp arkamdan laf söylüyorsun

İyi Arkadaşımsın , Çünkü ; …her fırsatta para tırtıklıyorsun

İyi Arkadaşımsın , Çünkü ; …bir kız için hemen beni satarsın

İyi Arkadaşımsın , Çünkü ; … param var diye yanımdasın

İyi Arkadaşımsın , Çünkü ; … 10 kere dediğini yapıp bir kere dediğini yapmazsam küsersin

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İyi Arkadaşımsın , Çünkü ; Senin Yanında Bana Kimse Bir Şey Yapamaz

İyi Arkadaşımsın , Çünkü ; Son Lokmana Kadar Kendin Yemez Benimle Paylaşırsın

İyi Arkadaşımsın , Çünkü ; Kendi Başına Gelmasini İstemediğin Bir Şeyin Benim Başımada Gelmesi İstemezsin

İyi Arkadaşımsın , Çünkü ; Seninle Bir Çok Ortak Noktamız Vardı

İyi Arkadaşımsın , Çünkü ; Yemek İşleri Sensiz Olmuyodu

İyi Arkadaşımsın , Çünkü ; Kendinden Çok Beni Düşünürsün

İyi Arkadaşımsın , Çünkü ; Bana Söylenen Laflara Sen De İtiraz Etmek Zorundaydın

İyi Arkadaşımsın , Çünkü ; Deplasman Giderlerinin Tamamına Yakın Bir Bölümünü Sen Karşılıyodun

nasıl oldu muuuu :)))) hehehe

1|0
    0|0
  • biz bunu 8- 13 yaş arasındayken yapıyoduk ya tabi o zamanda eğlenceli oluyordu :D:D simdi arkadaşlıklarımız sağlam ve tek kisi olunca bunlara gerek kalmıyor :D

1|0
    0|0
  • her şeyimi paylaşırım...

1|0
    0|0
  • bir nedeni yok benim dostluklarımın onları kendileri oldukları için seviyorum

1|0
    0|0
  • Çünkü Tek Arkadaşımsın.

1|0
    0|0
  • en iyi arkadaşımsın çünkü tek bir sebebi var .. : iyisin işte .. :)

0|0
    0|0
  • En iyi arkadaşımsın çünkü bana katlanabilen tek sen varsın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İyi Arkadaşımsın , Çünkü ; … yanımda kimse yokken sen vardın baska sehirdeydin o zahmete katlanıp cıkıp kardesine geldin

İyi Arkadaşımsın , Çünkü ; … bu hayatta çıkarsız tanıdıgım tek insansın

İyi Arkadaşımsın , Çünkü ; … kücüklügümde seninle güldüm seninle oynadım simdi seninle aglıyorum

İyi Arkadaşımsın , Çünkü ; … annem bile sabahları kahvaltı hazırlamaz sen hic bıkmadın yıllardır mutlu olmam icin basımda uyumadıgını bilirim

İyi Arkadaşımsın , Çünkü ; … birsey aldıgında pahalıda olsa illa aynısını alırsın benimde param var lan alma kendini daha fazla düsün yeri gelir daha cok param olur insanda bir düsünce olur o kendi alır der onda daha fazla var der bir karı kıskanclıgı güder almaz sen insanüstü bir varlıksın<3

İyi Arkadaşımsın , Çünkü ; … bizim birbirimizden başka gözünden ne dedigini anlayanımız yok

İyi Arkadaşımsın , Çünkü ; … birbirimiz icin kimleri sildik kimler bozmaya calısmadıkı bizim dostlugumuzu hey gidi hey<3

İyi Arkadaşımsın , Çünkü ; … demicem artık sen benim kankadan kardeşten öte canımın dibisin anasını satim sen yoksan ölürüm çağlamm <3

0|0
    0|0
  • En iyi arkadaşımsın çünkü ağladığım zaman tek senin omzuna basımı yaslayabiliyorum . Ben hüngür hüngür agladığımda beni teselli ederken senin de gözyaşlarının saclarıma döküldüğünü hissedebiliyorum..

1|1
    0|0
  • Beni anlıyorsun.

1|0
    0|0
  • en iyi arkadaşımsın çünkü başka arkadaş yok

1|0
    0|0
  • çünkü beni her fırsata kullanıyorsun

çünki canın sıkılınca bana yanaşıyorsun

çünki artık dengemi bozmuyorsun

çünki sende herkes gibisin