Sevdiğiniz kişi neden beni seviyorsun derse cevabınız ne olurdu?

Cevabınız ne olurdu samimi cevaplar bekliyorum gerçekten Şu an dediğini düşünün : ) ?

0|0
16|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• mantıklı bir cevabı olması mı lazım ? (tabiki gerçekten seviyorsam )

0|0
    1|0
  • Çünkü sende kendimi görüyorum ve kendimi buluyorum :)

Çünkü seni sevmem için bir neden yok, seni sen olduğun için seviyorum, çıkarlarım için değil..

Çünküü sen aradığım insansın :)

Diyecek biri çıkar inşallah:))

0|1
    1|0
  • "Ne sevgisi ya, takılıyoruz işte, abartma" derim. Söylemem ben öyle şeyleri, hissetsin, sormasın.

0|0
    1|0
  • birlikte mmutluyuz birbirimizi anlıyor güzel anlasıoruz hayta bakıs acılamız benzer kafa yapılarımız uyuyor herseyden önemlisi birlikteyken güzel bir enerji olusuyor ben bu yüzden seviorum saglıklısı bu bence yani deger türlü sonu hüsran oluyor

0|0
    1|0
  • SEVGILIM YOK :( AMA BU SORUYLA KARSILASMADIM DEGIL.VEREBILCGM CVP KISIYE GORE DEGISKEN OLSADA OZAMANLARDA SÖYLEDIGIM 'GECMISINI BENIM GELDIGIM ANDAN ITIBAREN YOK SAYIP,HAYATINI TAMAMEN BENIM UZERIME KURDUGUN ICIN SEVIYORUM SENI' OLMUSTU...

0|0
    0|0
  • Neden belirtirsem aşkımın sınırları olur oysa ben seni sınırsız seviyorum derdim. Çok romantikim

0|0
    1|0
  • Uzatma, anı yaşa!

0|0
    0|1
  • 'yhaa önce shen shöyleee' derim

0|0
    1|0
  • sende kendimi bulduğum için derdim , aynadaki yüzümsün yansımamsın derdim ;))

0|0
    2|0
  • nesin sen bir tür sondaj mı? beynimi delme!

1|0
    1|0
  • seviyorum çünkü sen benim hayatıma anlam katan tek varlıksın derdeim herelde :)

0|0
    1|0
  • elbettekı sevdıgım bı huyu ya da hareketı vardır onu soylerım... kı sorduda zaten

0|0
    1|0
  • sen niye seviyosun

0|0
    1|0
  • bu kişiye göre değişir sevdiğim insan yok şuan olduğu zaman neyini sevdiysem söylerim

0|0
    1|0
  • Seviyorum nedenini bilmeden :) derdim :))

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• "gönül bu ota da konuyor b*ka da, yapacak bişey yok, başa gelen çekilir" derdim...

bana niye sevdiiğimi sorarsa bu türden bir cevap alır.

0|0
    1|0
  • Aşk nedensiz sevmekdir sen ne dıyon? derdim.

0|0
    1|0
  • Oturduğum yerden kalkarak

kimseyi görmedim ben senden daha güzel

kimseyi tanımadım ben senden daha özel diyerek hayret verici bakışlarla bana bakmasına sebebiyet vererek anlatırdım :)

0|0
    1|0
  • sevicek kişi bulamadım o yüzden seni seviyorum derim

0|0
    1|0
  • yalnızlıktan .

0|0
    1|0
  • istiyorsan başkasını seveyim:D

0|0
    1|0
  • İşte