Squat ne kadar süre sonra etkisini gösterir?

Squat ne kadar süre sonra etkisini gösterir? Fitnesscilar gelsin.

Güncellemeler:
3ay Asdf

1|0
4|27

En İyi Erkek Görüşü

• Aşağıda bir yorumda birisi 1 ayda gelişeceğinden bahsetmiş. Hiç tavsiye etmem böyle bir beklentiye girme. Dünya üzerinde kimse 1 ay içerisinde gelişim (hacim) gösteremez. Böyle bir şeyin imkanı yok. Ancak spor alışkanlığından dolayı çeşitli bölgeler daha sıkı ve sert bir görüntü alabilir ki bu hacim değildir. Hacimsel bazda değişim için 6 aydan öncesi pek tatmin edici olmaz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende meraktan geldim

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Valla bilader senin gibi bir kız fitnesse gidip squat yaptığında tüm gözlerin senin üstünde olduğu kesin 😄 Bide squat yaparken kendini zorlamamalısın bileğini bükme kalkarken nefes al otururken nefes ver iki elinde aynı şekilde olmalı ve sabit durmalıdır ayaklarını fazla açmada fazla kapatmada ilk 1. Yi hafif kiloyla gir sen sonra artırırsın diğer setlerde

1|0
    0|0
  • 2-3 aydan sonra etkiyi görmeye başlarsın ama istediğin düzeye gelmen için bunu düzenli hale getirmen lazım.

1|0
    0|0
  • Oo birileri squat mı dedi

1|0
    0|0
  • Spor sıklığına, kiloya, cinsiyete ve kalça yapısına göre farklılık gösterir.

1|0
    0|0
  • süre verilecem bu tüm faktörleri hesap edilerek sonuç alınabilecek bir konu.
    diyet programı
    dinlenme
    protein ve vitamin ihtiyacının karşılanması
    doğru programı hareketi doğru yaparak elde edebilirsin

iyi bir hocadan destek alabilirsin

1|0
    0|0
  • çalışmana ve beslenmene göre şekillenir vücut öyle 2 -3 aydan önce belli kalıba girmeyi düşünme.

1|0
    0|0
  • Sende göstermez :D

0|0
    1|0
  • böyle durumlarda hiçkimse süre veremez

1|0
    0|0
  • Fitnesscı değilim ama sende direk gösterir 😘

1|0
    0|0
  • aydan aya ilk sene

0|0
    1|0
  • 3 ayda gözle görülür

1|0
    0|0
  • En yoğun kas bacakta bulunduğu gibi en zor gelişende bacak kaslarıdır o yüzden sağlam bir çalışmayla bile en az 4 hafta sonra başlar

1|0
    0|0
  • Sen başla bir de 😂

1|0
    0|0
  • 1 aya kadar değişim olur

1|0
    0|0
  • beslenme nasil

1|0
    0|0
    • 3ay

Öğün atlamıyorum genelde. Gece acikirsam sindirilmesi kolay besinler tuketiyorum. Akşam yemeğimi en geç 8'de yiyorum. Bol su içiyorum. 😯

• 3ay

bol su icmen guzel disiplinli birine benziyorsun bu squat iside kas gelişimi demek yani buda + kilo kisin biraz kilo almaya bak derim protein oranına dikkat et antrenman kacirma istekli ol sabret istedigin fizige kavusursun

• Mezeneye gore degisir ;)

1|0
    0|0
  • en az 3 ay olmalı güzel ve kalıcı olması ıcın bence

1|0
    0|0
  • 13 haftamiydi neydi

1|0
    0|0
  • şimdi ben 1.80 kiloyum 57 kiloyum fiitnese gitsek kilo alırmıyız

1|0
    0|0
  • Fitnesscilar gelsini, fesatçılar gelmesin olarak okumak konulu yorum.

1|0
    0|0
  • bir an squart sandım 😂😂😂😂

0|0
    1|0
  • 8 yıl sonra

0|0
    1|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• En az 3 ay diyenler neyin kafasını yaşıyor karın kasımı bu? Karın kası bile kadınlarda geç gelişmesine rağmen o kadar sürmüyor. 30 günde fit uygulaması var teline indir 1 ayda gözle görünür bir fark olacak denendi onaylandı 2 aydır kullanıyorum

1|0
    1|1
    • 3ay

Karın kası bile 3 ay sürmüyormu get aut burayı terket...

• 3ay

Benimkini attırma şimdi buraya boş konuşma :D Sen yapamıyorsun diye başka insanların da motivasyonunu düşürme @Ş_A_T

• Duzenli yaparsan 1 2 haftada toparlanmaya basladigini hissedersin ama 1 ayda tam olur fakat birakirsan eski haline geri doner birakmaman lazim squati.

0|0
    1|0
  • Düzenli yaparsan 2 haftada belli olmaya başlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...