Yazın kalın giyinip spor yapmak doğru mu?

Arkadaşlar herkese merhaba. Ben çok merak ettim şöyle bişey var hani streç filmle sarınıp terlersen sadece su çıkar falan. Benim sorum bundan biraz farklı. Peki şu an ben bu sıcakta kalın giyinip böyle spor falan yapsam ne bileyim dans etsem yani hareket ve sıcaktan terlesem :D biraz karışık yazdım ama. Neyse bir sonuç alır mıyım? Sadece 4 5 kilo vermeye ihtiyacım var o yüzden böyle bir yola başvurmak istedim sizin de cevaplarınıza göre yapıcam.

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Sonuç alamazsın ve seni o halde görenler delirdiğini düşünür :)

0|0
    0|0
    • Yok ya gizli gizli yaparım olmaz mı :D

• Yediklerime dikkat ediyorum zaten spor yaparken terleyemediğim için yağ yakıyomuş gibi hissetmiyorum o yüzden :)

• Her gün tartılmak yerine ayda bir kez tartıl o zaman hissedersin :D

En İyi Kız Görüşü

• Hareketlerin faydası olur kalın giyinmek terlemeyi arttırır bununla ilgili videolar var mesaj atarsan link yollayabilirim

0|0
    0|0
    • İşte bende öyle düşündüm ama terleyince su kaybedilir deniyor

• Ben de anlamış değilim yağ su gibi olup buharlaşmayla atılsa keşke

• Sorun olursa mesaj atabilirsin ama hangi sorudan geldiğini belirt yoksa direk mesajları siliyorım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Aslında sıcak olunca gerçekten su kaybedersin sadece bide soğuk metabolizmanı hızlandırır sıcak yavaşlatır o yüzden normal giyinsen yeter eğer 4-5 kilo vermek istiyosan soğuk su iç ama bol bol günde 3-4 litre falan kilo verirsin denenmiştir

0|0
    0|0
    • Tamam o zaman onu deneyim bide teşekkür ederim :)

• Önemli değil 😊 Yemenede dikkat edersen 1 ayda verirsin 👍

• Peki teşekkür ederim :)

• Spor yapmak zararli

0|0
    0|0
Yükleniyor...