Spor ne kadar zamanda sıkılaştırır ve gözle görülür fark ortaya çıkar?

Gizli Üye
Merhaba 1 haftadır diyet ile birlikte haftada 4 gün 1 saat spor yapıyorum ve devam ediyorum 2. Haftaya girdim. Çok ağır çalışmıyorum ama merak ediyorum ne kadar sürede etkisini görürüm kaç ayda?
Güncellemeler
+1 yıl
spora başladığımda yani 7-10 gün önce 50.7 kiloydum o günden beri tekrar bakmadım boyumda 163-164
Spor ne kadar zamanda sıkılaştırır ve gözle görülür fark ortaya çıkar?